نکات آموزشی

آموزش مرتب کردن تخت خواب مانند حرفه‌ای‌ها در 6 مرحله

مرتب کردن تخت خواب

تشک رویال مدل آسایش دو نفره

3,300,000 تومان3,800,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا یک نفره

4,450,000 تومان6,300,000 تومان
برند: رویال نوع : طبی - فنری اندازه: یک نفره ابعاد: 90 در 200 سانتی متر ابعاد: 120در 200 سانتی متر  

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره

5,050,000 تومان5,550,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره قیمت تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره چقدر است؟ اگر به دنبال

تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره

12,500,000 تومان13,500,000 تومان
تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره چه موقع باید نسبت به خرید تشک اقدام کرد؟ آیا می‌دانید قیمت تشک

آموزش مرتب کردن تخت خواب

اگر رفع خستگی‌های روزانه برای شما مهم است، حتماً از شیوه‌های درست مرتب کردن تخت خواب استفاده کنید. احتمالاً از خود سؤال می‌کنید که روی تشک تخت چی بندازیم؟ یا اینکه چگونه روتختی را فیکس کنیم؟ این سؤالات ممکن است در زمان مرتب نمودن تختخواب به ذهن شما هم رسیده باشند.

فرایند مرتب و تمیز کردن تخت خواب شامل چند مرحله است و پس از چند بار انجام دادن این فرایند، متوجه حس خوب در اتاق خواب خود می‌شوید. طی این مقاله به بیان مطالبی درباره مرتب کردن تختخواب و مسائل مرتبط با آن می‌پردازیم. امیدواریم هنگام مرتب کردن تخت خواب، این مطالب برای شما کاربردی باشند.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

شماره تماس تولیدی تشک رویال


تشک رویال مدل مدیکال یک نفره
مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال یک نفره

1,500,000 تومان2,540,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان


تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان

2,310,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان اگر قصد خرید تشکی مناسب افرادی با وزن متوسط را دارید، ما خرید تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این تشک با خاصیت طبی بودن خود می‌تواند برای نوجوانانی که در سن رشد هستند، بسیار کاربردی باشد. معرفی تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان این نوع تشک جزو تشک‌های طبی بوده و برای استفاده افراد با وزن متوسط طراحی شده است. در ساخت تشک مدیکال لایت، فنر به کار نرفته و هسته اصلی تشک با فوم و بقیه قسمت‌ها با اسفنج ساخته شده‌اند؛ بنابراین نوع تشک سفت و طبی


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل ماسا یک نفره

1,235,000 تومان1,580,000 تومان
تشک رویال مدل ماسا یک نفره چه خصوصیات ساختاری دارد؟ تشک مدل ماسا با توجه به ساختاری که دارد، در دسته تشک‌های فنری متصل قرار می‌گیرد. فنرهای به کار رفته در ساخت این تشک در سراسر آن به صورت یکپارچه به هم وصل هستند و قطری برابر با 2.2 میلی متر دارند. سیستم مارپیچ حلقوی این تشک به عنوان یک فنر بزرگ عمل می‌کند؛ بنابراین عملکرد هر یک از فنرهای آن روی فنرهای دیگر تأثیر می‌گذارد. رویال برای رفع این مشکل از موکت ترموفلت با وزن 1150 گرم استفاده می‌کند. این کار باعث می‌شود تا سطح فنرها به طور یکنواخت


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

مقایسه

بالشت مموری فوم مدل رویال

هسته اصلی مموری فوم (اسفنج حافظه دار) مناسب برای دیسک گردن پارچه گربافت ضد حساسیت ابعاد استاندارد 50*70 1سال ضمانت


افزودن به علاقه مندی ها

اطلاعات بیشتر
مشاهده سریع

مزیت‌های مرتب کردن تخت خواب

کارشناسان و متخصصان برای مرتب کردن و نگهداری از تخت خواب مزیت‌های زیادی را برشمرده‌اند که اصلی‌ترین آن‌ها عبارت هستند از:

 • شما با انجام فرایند مرتب کردن تختخواب، ظاهر اتاق خود را زیبا‌تر می‌کنید. در نتیجه این آراستگی اتاق باعث ایجاد حس آرامش، راحتی و کاهش استرس یا اضطراب در شما می‌شود.
 • در صورتی که قصد افزایش قابلیت تمرکز برای انجام کار و امور روزانه را دارید، حتماً تخت خواب خود را مرتب کنید. پس از انجام این کار متوجه می‌شوید که این عمل ساده شما، چه تأثیر مهمی بر افزایش قابلیت تمرکز دارد.
 • پس از انجام فرایند مرتب کردن تختخواب، اتاق خواب شما بزرگ‌تر به نظر می‌رسد. در نتیجه شما فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل تازه پیدا می‌کنید.
 • تمیز بودن تخت خواب، انگیزه بیشتری در شما برای ادامه فعالیت‌های روزانه و کار ایجاد می‌کند.
 • از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از روش‌های مرتب کردن تخت خواب، بهبود کیفیت خواب و سلامت روح و جسم است. شما با انجام این کار به شکل روتین می‌توانید خطر ابتلا به بیماری‌های روانی را در خود یا پارتنر‌تان کاهش دهید.
مزیت‌های مرتب کردن تخت خواب

مرتب کردن تخت خواب

مهم‌ترین عیب‌های مرتب کردن تخت خواب

عیب‌های مرتب نمودن تخت خواب مرتبط با انجام این فرایند نیست، بلکه به مسائلی مانند زمان صرف شده برای انجام آن کار مرتبط می‌شود. به طور مثال مدت زمانی که برای طریقه انداختن روتختی یا تنظیم کردن ملافه تخت صرف می‌شود.

در صورتی که شما یا پارتنر‌تان با ایجاد کوچک‌ترین تغیر در فضا مانند تخت خواب دچار تنش و اضطراب می‌شوید، بهتر است که از انجام عملیات مرتب کردن تختخواب دوری کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

مراحل صحیح مرتب کردن تخت خواب

اتاق خواب و تخت نقش مؤثری در ایجاد آرامش و راحتی شما بر عهده دارند. تقریباً همه افراد جامعه معتقد هستند که فرایند مرتب کردن تخت خواب باعث بهبود کیفیت خواب، سلامت جسم و روح می‌شود. بدون تردید شما با استفاده از چند شیوه ساده می‌توانید تخت خواب خود را مرتب کنید.

البته فرایند مرتب کردن تخت خواب دارای مراحلی است که باید به ترتیب و مرحله به مرحله انجام شود. در ادامه به بیان توضیحاتی مختصر درباره مراحل مرتب کردن تخت خواب پرداخته‌ایم.

خالی کردن تخت خواب

در اولین مرحله از فرایند مرتب کردن تخت خواب باید همه چیز را از روی تخت جمع کنید. هنگام انجام این مرحله متوجه می‌شوید که چه وسایلی روی تخت شما لازم و چه لوازمی غیر ضروری هستند.

جمع‌آوری وسایل

در مرحله دوم فرایند مرتب کردن تخت خواب همه وسایل روی آن مانند تشک، پتو و روبالشی را جمع کنید تا آماده مرتب کردن شود.

شستشوی تخت خواب

در محله سوم مرتب کردن تخت خواب، از تمیز بودن همه وسایل مطمئن شوید. بهترین راه‌حل برای دستیابی به چنین اطمینانی، شستشو تمام وسائل مانند پتو و روبالشی است. همچنین وسایل دیگر روی تخت مانند کوسن یا وسایل دکوری را نیز تمیز کنید.

به ویژه اگر شما یا پارتنر‌تان نسبت به گرد و غبار آلرژی دارید، تمیز کردن و شستشو تمام وسایل تخت خواب لازم خواهد بود.

شستشوی تخت خواب

مرتب کردن تخت خواب

تنظیم کردن تشک و پتو

در این مرحله تشک را روی تخت خواب قرار داده و آن را به گونه‌ای تنظیم کنید که باعث ایجاد حس راحتی در شما شود. سپس پتو را در بهترین حالت ممکن روی تشک قرار دهید.

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

تنظیم روبالشی

روبالشی‌ها را روی تشک و پتو یا کنار پتو قرار دهید تا حس آرامش و البته تمیزی بیشتری را در اتاق خود ایجاد کنید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

شستن روتختی و ملافه

فرایند شستشو را روی ملافه، محافظ تشک و روتختی را به صورت جداگانه انجام داده و پس از خشک شدن آن‌ها را روی تشک پهن کنید.

از نکات مهم در زمان مرتب کردن تخت خواب، تعویض لحاف پس از ۶ ماه استفاده و همچنین تعویض تشک پس از ۷ سال استفاده است. مطمئناً شما با انجام فرایند تعویض این دو بخش مهم تخت، خواب آرامی را به خود و پارتنر‌تان هدیه می‌دهید.

شیوه‌های سریع مرتب کردن تخت خواب

امروزه شیوه‌های متنوعی در آموزش مرتب نمودن تخت خواب وجود دارند. در ادامه به معرفی دو نمونه از سریع‌ترین شیوه‌های انجام مرتب کردن تخت پرداخته‌ایم.

تخت خود را مانند افراد متخصص مرتب کنید

در زمان استفاده از این شیوه ابتدا رویه تشک را یک ملافه کش‌دار بپوشانید. در صورت استفاده از این ملافه کش‌دار، فرایند مرتب کردن تخت زمان زیادی را از شما نگرفته و همچنین نظم بهتری به تخت خواب شما هدیه می‌دهد.

البته در فرایند پهن کردن ملافه کش‌دار، شما خود‌تان به تنهایی می‌توانید آن را پهن کنید. برای این کار ابتدا قسمت پایین فیکس کرده و سپس قسمت بالایی ملافه را مرتب کنید. در مراحل بعد روتختی، بالش‌ها و کوسن‌ها را روی تخت قرار دهید تا تخت خواب شما ظاهر زیبا‌تری پیدا کند.

تخت خواب خود را مانند هتل‌های لوکس مرتب کنید

برای اینکه تختخواب شما مانند هتل‌های لوکس مرتب شود، باید مراحل زیر را انجام دهید:

 • اتوکشی ملافه و پهن نمودن آن را روی تشک
 • استفاده از پد محافظ تشک و فیکس کردن آن روی تشک با بست‌های مخصوص
 • تا زدن ملحفه دقیقاً شبیه به هتل‌های لوکس
 • انداختن روتختی روی تشک

احتمالاً این سؤال در ذهن شما شکل می‌گیرد که تا زدن ملحفه در آموزش مرتب کردن تخت خواب چگونه است؟ بدون تردید در مدت زمان حضور در مدرسه، کتاب و دفتر خود را جلد کرده‌اید. تا زدن ملحفه شبیه به هتل‌های لوکس، دقیقاً شبیه به انجام این کار بوده و انجام آن باعث می‌شود که ملحفه، صاف و بدون چرک تا بخورد.

ایده‌آل‌ترین فروشگاه برای خرید وسایل تخت خواب

در صورتی که به دنبال یک فروشگاه کامل و البته تخصصی برای خرید محصولات مرتبط با کالای خواب مانند بالش، محافظ تشک و تشک هستید؛ حتماً به فروشگاه اینترنتی رویال سری بزنید. تولیدی تشک رویال تمام محصولات موجود در سایت را با استفاده از بهترین مواد، دستگاه‌های پیشرفته و طرح‌های جدید تولید کرده است.

اکنون شما بر اساس بودجه و سلیقه خود، گزینه‌های متعددی برای خرید انواع محصولات خواهید داشت. در جدول زیر قیمت برخی از این محصولات اشاره شده است.

سخن پایانی

بسیاری از افراد با مرتب کردن تخت خواب خود، آشفتگی و استرس را از خود دور می‌کنند. اما اگر انجام فرایند مرتب و تمیز کردن تخت خواب باعث آزار روحی شما یا پارتنر‌تان می‌شود، حتماً از انجام آن خودداری کنید.

در فرایند مرتب نمودن تخت خواب شما باید چند مرحله مانند شستن ملافه‌ها، روبالشی، روتختی و پتو را انجام دهید. البته برای اینکه هر کدام از وسائل به درستی تمیز شوند، توصیه شده است که فرانید شستشو آن‌ها به تنهایی انجام شود.

سؤالات متداول

 1. چگونه ملافه‌ها را مثل هتل‌های لوکس تا بزنم؟

انجام این فرایند دقیقاً مانند جلد کردن کتاب و دفتر دوران مدرسه است.

 1. چرا مرتب کردن تخت خواب مهم است؟

بهبود کیفیت خواب، سلامت روح و جسم، افزایش تمرکز و انگیزه

 1. پس از چه مدت زمانی لحاف تخت را باید عوض کرد؟

پس از ۶ ماه استفاده

سایر مقالات:

4 نکته مهم برای پیدا کردن مناسب ترین حالت خواب برای بدن!
4 نکته مهم برای نگهداری و پشت و رو کردن تشک
خواب و تأثیر آن بر خلاقیت-اختراعاتی که پس از یک خواب کوتاه ایجاد شده‌اند!

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من