راهنمای خرید

ویژگی تشک بیمارستانی – 3 مدل تشک بیمارستانی درجه یک | تشک رویال

ویژگی تشک بیمارستانی

راهنمای خرید تشک بیمارستانی

یکی از مؤثر‌ترین راهکار جهت زودتر خوب شدن بیماران، انتخاب کالای خواب با بهترین ویژگی تشک بیمارستانی است. مطمئناً با رعایت این نکات در زمان خرید انواع تشک بیمارستانی، بیماران می‌توانند خواب راحت و آرامی را تجربه کنند.

البته برخی از افراد مانند کهن‌سالان، در خانه نیز به این نوع تشک‌های نیاز‌مند هستند؛ بنابراین انتخاب بهترین تشک بیمارستانی، می‌توانند کمک بسیار زیادی در طول روند درمان این عزیزان باشد.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

 

طی این مقاله به بیان اطلاعاتی در رابطه با ویژگی تشک بیمارستانی و تشک تخت بیمارستانی سه شکن، خواهیم پرداخت. در صورت علاقه‌مندی به این موضوعات جذاب، تا انتها مطلب همراه ما باشید.

راهنمای خرید تشک بیمارستانی

ویژگی تشک بیمارستانی

 

 

 

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

تشک رویال مدل آرامش دو نفره

2,905,000 تومان3,160,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک

تشک رویال مدل لوتوس نوجوان

4,715,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل آسایش نوجوان

1,565,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره

5,030,000 تومان7,620,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس یک‌ نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است

تشک مناسب برای بیمار در بیمارستان

افراد در زمان خرید تشک بیمارستانی مناسب، باید مطابق با تخت‌ها قابل تنظیم در مراکز درمانی توجه کنند. انتخاب تشک‌های معمولی برای این تخت‌ها، مناسب نخواهد بود. زیرا تخت‌های بیمارستانی، قابلیت تنظیم دارند؛ بنابراین تشک انتخابی نیز، امکان مطابقت با آن را داشته باشد.

تشک‌های معمولی سفت بوده و به همین دلیل نمی‌توانند با تخت‌ های قابل تنظیم بیمارستان، مطابقت پیدا کنند. شاید به همین دلیل است که تولید‌کننده تشک بیمارستانی، از مواد مخصوصی در زمان تولید و طراحی آن‌ها بهره خواهد برد.

همچنین به دلیل استفاده طولانی مدت از این کالای خواب منحصر به فرد در خانه یا مراکز درمانی، راحتی و دوام بسیار را باید از مهم‌ترین ویژگی تشک بیمارستانی به شمار آورد. قیمت تشک بیمارستانی فنری در بین انواع تشک‌های بیمارستانی، بسیار ارزان بوده و همچنین از امکان تنظیم شدن بهره‌مند است.

گران‌ترین نوع تشک‌های بیمارستانی، محصولات بادی هستند که امکان تنظیم آن‌ها خیلی ساده خواهد بود.مطمئناً انتخاب و خرید کالای خواب با بهترین ویژگی تشک بیمارستانی برای بیماران در خانه، بسیار حائز اهمیت است.

 زیرا این عزیزان باید دوره و روند درمان خود را، به بهترین شکل بگذرانند که در این بین، وجود بهترین تشک بیمارستانی لازم است؛ بنابراین با وجود تشک بیمارستانی مناسب، فرد بیمار از هر گونه زخم بستر یا درد‌های ناشی از دراز کشیدن طولانی مدت در ‌امان خواهد بود.

در صورتی که افراد تشک بیمارستانی ‌ایده‌آل در خانه دارند، می‌توانند با تعویض روکش آن از خرید مجدد این محصول خودداری کنند.

تشک مناسب برای بیمار در بیمارستان

ویژگی تشک بیمارستانی

انواع تشک بیمارستانی

افرادی که قصد خرید تشک بیمارستانی ‌ایده‌آل دارند، باید به نوع تختخواب توجه کنند. مطمئناً انتخاب تشک بیمارستانی برای تختخواب الکتریکی یا تختخواب‌های که تنظیم آن با دست صورت خواهد گرفت، با هم تفاوت بسیار دارد.

بنابراین با توجه به تختخواب و تفاوت تشک‌های بیمارستانی، می‌توانند بهترین گزینه موجود در بازار را انتخاب کرد. اصلی‌ترین انواع تشک‌های بیمارستانی، شامل موارد زیر خواهند بود.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

تشک بیمارستانی فنری

تولید‌کننده تشک بیمارستانی فنری با یکسان قرار دادن تعداد فنر‌ها در آن در کنار فوم با کیفیت، باعث شده است که افراد بیمار دچار انحنا در ناحیه کمر نشوند. البته این نوع از کالای خواب با توجه به ویژگی‌های تشک بیمارستانی، بیشتر مناسب افرادی است که مجبورند روی شکم بخوابند.

همچنین به دلیل امکان گردش هوا در آن و خنکی سطح تشک، منجر به آسایش فرد خواهد شد. این نوع از تشک‌ها برای راحتی حال خریداران در اندازه، تعداد فنر‌ها و طراحی متنوع تولید شده‌اند.

تشک بیمارستانی مموری فوم

تشک بیمارستانی مموری فوم را، باید جدید‌ترین نوع تشک‌های بیمارستانی معرفی کرد که بسیاری از پزشکان، خرید آن را توصیه خواهند کرد. وجود چند لایه فوم در تشک، از شکل یا حالت بدن محافظت کرده و همچنین از ایجاد انحنا در کمر، جلوگیری خواهد کرد.

در صورت خرید تشک‌های مموری فوم برای مراکز درمانی یا خانه جهت مراقبت از بیمار، نیاز به سروته کردن آن نیست. همچنین ماندگاری این نوع از تشک‌ها بسیار بالا است.

انواع تشک بیمارستانی

ویژگی تشک بیمارستانی

تشک بیمارستانی مواج

انتخاب تشک‌های بیمارستانی مواج، مناسب افرادی خواهد بود که برای طولانی مدت، باید روی تختخواب دراز بکشند. البته این نوع از تشک‌های از ایجاد زخم بستر در بیمار، جلوگیری کرده و همچنین منجر به عملکرد عالی، سیستم جریان خون خواهد شد.

در داخل تشک‌های مواج، حفره‌های از هوا وجود دارد که با تغییر فرم بدن و همچنین فشار روی آن، این حفر‌ها پر و خالی خواهند شد. البته با وجود دو کانال جدا از هم فشار وزن بیمار روی تشک جا به جا شده و در نتیجه از ثابت ماندن فشار در یک جا، جلوگیری خواهد کرد.

تشک بیمارستانی بادی

تشک‌های بادی، پر از هوا بوده و البته در زمان تولید به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از ایجاد نشتی هوا، در ‌امان باشند. در صورت استفاده از تشک‌های بادی، دمای بدن در حالت معمولی حفظ شده و روکش آن، بخار را جذب خواهد کرد.

بنابراین با جذب بخار و کاهش رطوبت اضافی به واسطه تشک‌های بادی، روند درمان سرعت بخشیده خواهد شد. این مدل از تشک‌های بیمارستانی مناسب افرادی خواهد بود که امکان تحرک ندارند یا اینکه دچار اختلال خواب هستند. در کنار تمام مزیت‌های مهم استفاده از تشک‌های بادی، باید جلوگیری از زخم بستر را نیز اشاره کرد.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

مهم‌ترین ویژگی تشک بیمارستانی

در صورتی که افراد به هر دلیل نیازمند تشک بیمارستانی شدند، در زمان خرید باید چند نکته مهم را در نظر بگیرند. اصلی‌ترین نکات یا ویژگی تشک بیمارستانی، شامل موارد زیر می‌شوند.

کارایی تشک

در زمان انتخاب تشک بیمارستانی، باید به وجود قابلیت خم و تا شدن در آن توجه کرد. مطمئناً با وجود این ویژگی‌های تشک بیمارستانی و تطابق آن با تختخواب‌های مراکز درمانی، بیمار در طول مدت زمان استراحت آسایش را تجربه خواهد کرد.

مهم‌ترین ویژگی تشک بیمارستانی

ویژگی تشک بیمارستانی

ضخامت

ضخامت تشک بیمارستانی باید به گونه‌ای باشد که در زمان استراحت، راحتی را به همراه داشته باشد. همچنین خم و تا شدن آن همراه با تختخواب، به آسانی صورت بگیرد؛ بنابراین توجه به ضخامت به عنوان بخش مهمی از ویژگی تشک بیمارستان، مهم و لازم است.

تحمل وزن

در زمان خرید کالای خواب، تحمل وزن بیمار به عنوان یک ویژگی تشک بیمارستانی خواهد بود. تشک‌های فنری قابلیت تحمل وزن تا ۱۱۴ کیلوگرم و تشک‌های مموری فوم بین وزن ۱۲۵ تا ۱۸۰ کیلو گرم را به راحتی تحمل خواهند کرد.

البته برای آن دسته از افرادی که وزن بیش از ۱۸۰ کیلو گرم دارند، تشک‌های بیمارستانی ویژه‌ای طراحی و تولید شده است.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

اندازه تشک

از ویژگی تشک بیمارستانی، اندازه ۲۰۰*۹۰ سانتی متر است. در صورتی که به هر دلیل نیاز به خرید تشک‌های با ابعاد و سایز بزرگ‌تر باشد، ابتدا باید تختخواب مورد نظر خریداری شود. سپس با توجه به اندازه تختخواب، تشک بیمارستانی هوشمند خریداری شود.

تمیز کردن

از مهم‌ترین ویژگی تشک بیمارستانی، وجود روکش ضد میکروبی و مراقبت از بیمار است. وجود این روکش به ویژه برای آن دسته از بیمارانی که بی‌اختیاری ادراری دارند، لازم است. همچنین در زمان خرید، توجه به ضد آب و لک بودن نیز در تشک بیمارستانی ریباند بسیار با اهمیت خواهد بود.

در صورت توجه به این چند ویژگی تشک بیمارستانی، تمییز کردن را برای اشخاص بسیار آسان خواهد کرد.

مهم‌ترین ویژگی تشک بیمارستانی

ویژگی تشک بیمارستانی

ماندگاری و عمر تشک‌های بیمارستانی

هنگام خرید تشک‌های بیمارستانی، باید به میزان زمان استفاده از آن توجه کرد. به طور مثال انتخاب تشک بیمارستانی برای افرادی که مدت زمان طولانی باید روی آن دراز بکشند، ماندگاری و عمر طولانی بسیار با اهمیت خواهد بود. البته وجود ماندگار بالا به عنوان ویژگی تشک بیمارستانی، منجر به افزایش قیمت آن خواهد داد.

اما در صورتی که استفاده از تشک بیمارستانی برای یک مدت زمان کوتاهی است، توجه به دوام آن با اهمیت نخواهد بود. البته در این زمان فرد قیمت کمتری را برای خرید کالای خواب، با وجود دوام کم به عنوان ویژگی تشک بیمارستانی پرداخت خواهد کرد.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

تحرک بیمار

در زمان خرید تشک‌های بیمارستانی در خانه یا مراکز درمانی، باید به میزان تحرک بیمار یا شرایط جسمی او توجه شود. در صورتی که بیمار برای مدت زمان طولانی باید روی تختخواب دراز بکشد، حتماً به وجود محافظت بیمار از زخم بستر توجه کرد.

البته محافظت از بیمار در برابر زخم‌های بستر به عنوان ویژگی تشک بیمارستانی بادی و مواج، می‌توانند گزینه‌های ‌ایده‌آلی باشند.

وینیل

منظور از وینیل، محفظه‌های هوای هستند که در تشک‌های بیمارستانی کاربرد بسیار دارند؛ بنابراین در صورت انتخاب کالای خوابی با این ویژگی تشک بیمارستانی، مطمئناً فرد دوران نقاهت خود را زود‌تر سپری خواهد کرد.

ماندگاری و عمر تشک‌های بیمارستانی

ویژگی تشک بیمارستانی

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

برای خرید تشک بیمارستانی رویال به کجا باید مراجعه کرد؟

در صورتی که نیاز‌مند خرید تشک بیمارستانی هستید، حتماً به سایت تشک رویال اصل مراجعه کنید. در این سایت تشک‌های بیمارستانی متنوعی مانند بهترین تشک فنری، موجود بوده و تمام ویژگی تشک بیمارستانی در آن رعایت شده است.

مطمئناً با وجود مهم‌ترین ویژگی‌های تشک بیمارستانی در محصول انتخابی خود، از خرید راضی خواهید بود. البته امکان خرید انواع تشک رویال مانند بهترین تشک پاکتی، بهترین تشک طبی، بهترین تشک دو نفره و بهترین تشک یک نفره نیز در این فروشگاه اینترنتی برای شما فراهم خواهد بود.

همچنین در صورت نیاز می‌توانید از بین انواع تشک مسافرتی و انواع تشک متصل، بهترین گزینه را مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید.

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

سخن پایانی

افراد به دلایل متفاوت مانند عمل‌های باز یا دیسک کمر، نیاز‌مند استفاده از تختخواب و تشک‌های بیمارستانی هستند. زیرا با وجود تشک بیمارستانی و تختخواب ویژه، فرد دوران نقاهت خود را زود‌تر سپری خواهند کرد. البته در زمان خرید باید به ویژگی تشک بیمارستانی توجه ویژه‌ای داشت.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های تشک بیمارستانی، قابلیت خم و تا شدن آن است. مطمئناً انتخاب این مدل از تشک‌ها، منجر خواهد شد که فرد بیمار، مدت زمان استراحت را با آسایش سپری کند.

سخن پایانی

ویژگی تشک بیمارستانی

سایر مقالات:

تولیدی تشک رویال در کرمانشاه { 0 تا 100 تولید } + شماره تماس
3 مورد از اثرات بی خوابی بر وزن- بی خوابی باعث چاقی یا لاغری میشود ؟
5 راهکار از بین بردن ساس تخت- نکات طلایی جلوگیری از ساس تخت

شماره تماس خرید تشک رویال اصلی

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

 

 

 

دیدگاهی در مورد “ویژگی تشک بیمارستانی – 3 مدل تشک بیمارستانی درجه یک | تشک رویال

  1. علی گفت:

    عالی👍

  2. تینا گفت:

    تشک خیلی مهمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.