راهنمای خرید

بررسی 5 ویژگی تشک مسافرتی – مقایسه و خرید انواع تشک مسافرتی

ویژگی تشک مسافرتی

شماره تماس خرید تشک

 

اصول انتخاب و ویژگی‌های تشک‌های مسافرتی

از مهم‌ترین ویژگی تشک مسافرتی طرح یا مدل آن است که افراد با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود، انتخاب خواهند کرد. تشک‌های مسافرتی، بخش بزرگی از مشکلات مسافرت را برطرف کرده و دقیقاً به همین دلیل این محصول، به یکی از پرکاربرد‌ترین کالا تبدیل شده است.

با وجود چمدان‌های پر از لباس در زمان مسافرت، به همراه بردن چند تشک کار را سخت‌تر خواهد کرد. در این مقاله به بیان اصلی‌ترین مشخصات یا ویژگی تشک مسافرتی خواهیم پرداخت. ‌امیدواریم نکات راهنمای خرید تشک مسافرتی برای شما مفید باشد.

اصول انتخاب و ویژگی‌های تشک‌های مسافرتی

 

 

شماره تماس خرید تشک

تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره

2,610,000 تومان3,445,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک مدیکال لایک از چه متریالی ساخته شده است؟ آشنایی با جنس تشک

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن دو نفره

12,460,000 تومان13,790,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل آرامش دو نفره

2,905,000 تومان3,160,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک

تشک رویال مدل مدیکال یک نفره

1,500,000 تومان2,540,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک مسافرتی چیست؟

بدون تردید لذت‌بخش‌ترین بخش سفر، خواب و استراحت بدون توجه به مشکلات زندگی است. در نتیجه افراد برای تجربه یک خواب آرام و راحت در طول سفر، نیاز‌مند وسایلی مانند پتو، بالش و تشک هستند. اکنون با وجود تشک‌های مسافرتی که سبک و کم حجم هستند، افراد می‌توانند خواب خوشی را در سفر تجربه کنند.

البته مهم‌ترین ویژگی تشک مسافرتی، کم‌حجم‌بودن آن است که امکان جابه‌جایی را برای افراد به سادگی فراهم خواهد کرد. امروزه در بسیاری از خانه‌ها، تشک‌های مسافرتی تحت عنوان تشک مهمان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. زیرا استفاده از آن‌ها، راحت‌تر از تشک‌های مدل سنتی است.

به دلیل اهمیت فوق‌العاده خواب در زندگی انسان، کالای خواب نیز بسیار مهم شمرده شده است. زیرا انسان‌ها در طول ۲۴ ساعت شبانه روز، حداقل ۸ ساعت از آن استفاده خواهند کرد. البته در صورت انتخاب محصولی بر خلاف اصلی‌ترین ویژگی تشک مسافرتی یا تشک‌های تختخواب، افراد دچار آلرژی یا حساسیت‌های پوستی و همچنین بدن درد خواهند شد.

تشک مسافرتی چیست؟

ویژگی تشک مسافرتی

اصلی‌ترین ویژگی تشک مسافرتی کدام است؟

برند‌های تولید‌کننده بر اساس نیاز مشتری‌های خود، به طراحی و تولید انواع تشک به ویژه مسافرتی روی آورده‌اند. بهترین مارک تشک مسافرتی موجود در بازار جهت خرید، تشک مسافرتی رویال بوده و از هر لحاظ دارای کیفیت است.

در راهنمای خرید تشک مسافرتی به خریداران این نوع محصولات، نکاتی در رابطه با ویژگی تشک مسافرتی بیا شده است. اصلی‌ترین نکات اشاره شده در رابطه با ویژگی تشک مسافرتی، عبارت هستند از:

شماره تماس خرید تشک

وزن تشک مسافرتی

یکی از مهم‌ترین ویژگی تشک مسافرتی، وزن سبک آن است. به طور معمول وزن تشک‌های مسافرتی، ۵/۱ تا ۴ کیلو گرم بوده و همین امر امکان حمل یا جابه‌جایی آن‌ها بسیار راحت خواهد کرد.

اصلی‌ترین ویژگی تشک مسافرتی کدام است؟

ویژگی تشک مسافرتی

کاور یا کیف‌های مخصوص

تشک‌های مسافرتی در زمان خرید، معمولاً با یک کیف مخصوص هستند؛ بنابراین در صورت استفاده از این محصولات در طول سفر، حمل آن آسان بوده و همچنین از کثیف شدن آن‌ها در این مدت زمان، جلوگیری خواهد کرد.

ابعاد تشک

شرکت‌های تولید‌کننده، تشک‌های مسافرتی را در ابعاد مختلف طراحی خواهند کرد. این ویژگی تشک مسافرتی در نوع یک نفره آن، ۹۰ سانتی‌متر در ۲۰۰ سانتی‌متر است.

تنوع در طرح یا رنگ

برند‌های تولید‌کننده با تولید تشک‌های مسافرتی در طرح و رنگ متنوع، دست افراد را در زمان خرید باز گذاشته‌اند. از جمله مهم‌ترین ویژگی تشک مسافرتی، تنوع طرح و رنگ است.

تنوع در طرح یا رنگ

ویژگی تشک مسافرتی

ضد حساسیت

الیاف به کار رفته در تشک‌های مسافرتی از نوع ضد آلرژی یا حساسیت است؛ بنابراین افرادی که ممکن است در طول سفر، دچار مشکلات آلرژیک شوند؛ حتماً از این نوع تشک بهره ببرند.

قیمت تشک مسافرتی

قیمت تشک‌های مسافرتی نسبت به تمام کاربرد‌های که دارند، بسیار مناسب است؛ لذا قیمت تشک مسافرتی را، می‌توان یک ویژگی تشک مسافرتی معرفی کرد.

شماره تماس خرید تشک

تشک طبی

بسیاری تشک‌های مسافرتی را به عنوان، تشک طبی خواهند شناخت. این انتخاب به دلیل ویژگی تشک مسافرتی در حمایت از ستون فقرات و کمر در کنار بهبود درد‌های عضلانی خواهد بود؛ بنابراین افراد پس از استفاده از تشک‌های مسافرتی، خواب آرام و خوشی را تجربه خواهند کرد.

قابلیت شستشو

یکی از مهم‌ترین ویژگی تشک مسافرتی، قابلیت شستشویی آن است. البته خیال خریداران تشک‌های مسافرتی، در زمان شستشو آسوده باشد؛ زیرا به دلیل کیفیت بالا الیاف مورد استفاده در آن، خراب نخواهند شد.

کاربرد‌های تشک‌های مسافرتی

کارشناسان فروش و تولید‌کنندگان تشک‌های مسافرتی، کاربرد‌های بی‌شماری برای این محصول برشمرده‌اند. از جمله این کاربرد‌ها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاربرد شخصی

یکی از مهم‌ترین ویژگی تشک مسافرتی، حجم کم آن است؛ بنابراین افرادی که امکان استفاده از تختخواب برای استراحت یا خواب را ندارند، توصیه به استفاده از تشک‌های مسافرتی شده است.

کاربرد شخصی

ویژگی تشک مسافرتی

کاربرد آن در کمپینگ

وجود چند ویژگی تشک مسافرتی مانند وزن سبک یا قابلیت شستشو آن، امکان استفاده از این محصولات را در کمپینگ فراهم خواهد کرد.

استفاده برای سفر

تشک‌های مسافرتی به دلیل حجم کم و سبکی به راحتی در ماشین جا شده و در نهایت افراد می‌توانند از آن در طول مسافرت برای تجربه خواب راحت، استفاده کنند.

کاربرد آن برای مهمانان

تقریباً در تمام خانه‌های مردم سرزمین ایران، چند تشک اضافه جهت استفاده مهمان وجود دارد. وجود تشک‌های مسافرتی، می‌توانند کمک بزرگی به صاحبان خانه‌ها باشد؛ زیرا در کنار امکان جابه‌جایی آسان، فضای کمی در محیط خانه را اشغال خواهند کرد.

انواع تشک‌های مسافرتی

امروزه برند‌های تولید‌کننده تشک‌های مسافرتی جهت رفاه حال خریداران، این محصولات خود را در انواع مختلف طراحی و تولید خواهند کرد. انواع تشک‌های مسافرتی موجود در بازار، شامل موارد زیر است:

شماره تماس خرید تشک

تشک مسافرتی یک نفره

این مدل از تشک‌های مسافرتی برای استفاده در سفر، بسیار مناسب خواهد بود. حجم کم و اشغال فضای کم در ماشین، از مهم‌ترین دلایل انتخاب خریداران است.

تشک مسافرتی دو نفره

این مدل از تشک‌های مسافرتی به دلیل اشغال حجم زیادی در محیط، بیشتر کاربرد برای مهمان را دارند.

تشک مسافرتی هوشمند

تشک‌های مسافرتی هوشمند به دلیل وجود قابلیت تنظیم دما، کارایی عالی داشته و همچنین ویژگی ماساژوری در آن، در کاهش درد‌های عضلانی بیماران بسیار مؤثر است. افرادی که به دلایل مختلف مانند قطع نخاع، امکان تحرک ندارند؛ استفاده از تشک‌های مسافرتی هوشمند توصیه شده است.

کاربرد شخصی

ویژگی تشک مسافرتی

نکات کلیدی در رابطه با تشک‌های مسافرتی

بدون تردید پس از انتخاب بر طبق راهنمای خرید تشک مسافرتی، باید از آن‌ها مراقبت کرد. در صورت انتخاب تشک مسافرتی با کیفیت از هر لحاظ مانند جنس مواد به کار رفته و رویه آن، توجه به چند نکته کلیدی لازم جهت محافظت آن‌ها است.

از مهم‌ترین این نکات جهت مراقبت از تشک‌های مسافرتی، شامل لیست زیر خواهد بود:

 • کودکان از پریدن روی تشک‌های مسافرتی، منع کنند. زیرا این کار فرزندان، منجر به ضعیف شدن لایه‌های تشک خواهند شد.
 • تشک‌های مسافرتی امکان تعویض ندارند؛ بنابراین در زمان خرید، باید با دقت و ریزبینی بسیار انتخاب کرد.
 • بلافاصله پس از هر بار استفاده، تشک‌های مسافرتی را شسته و در معرض نور خورشید قرار داد تا خشک شود.
 • افراد پس از استفاده و شستن تشک‌های مسافرتی، آن‌ها در کاور یا کیف مخصوص قرار دهند تا تمیز بمانند.

نکات کلیدی در رابطه با تشک‌های مسافرتی

تشک‌های مسافرتی بادی

امروزه در بازار تشک‌های تحت عنوان تشک مسافرتی بادی، وجود دارد. استفاده از این تشک بسیار آسان بوده و البته این مدل از محصولات در انواع مختلفی، تولید شده‌اند. انواع تشک‌ مسافرتی بادی، عبارت هستند از:

شماره تماس خرید تشک

تشک بادی استخر

تشک بادی استخر دارای مزیت‌های مانند رویه ضد آب، ارتفاع تقریباً ۱۵ سانتی‌متری و بالشتک‌های متصل است. همچنین از این مدل تشک‌ها، می‌توان در آب‌های کم عمق استخر استفاده کرد.

تشک بادی استخر

ویژگی تشک مسافرتی

تشک بادی کودک

تشک‌های بادی کودکان به دلیل وجود لبه‌های بلند، از افتادن کودک و همچنین غلت زدن آن‌ها جلوگیری خواهد کرد. ابعاد کوچک این مدل تشک‌ها در کنار سطح نرم و لطیف آن، مهم‌ترین مزیت‌های تشک‌های مسافرتی بادی کودک است.

تشک بادی ماشین

این مدل از تشک‌های بادی، قابلیت تحمل وزن بالای ۱۵۰ کیلو گرم را داشته و بسیار نرم است. افرادی که در طول سفر از مشکلاتی مانند درد در کمر یا گرفتگی عضلات، رنج می‌برند؛ استفاده از این مدل تشک‌های توصیه خواهد شد.

تشک بادی گردشگری

تشک‌های مسافرتی بادی گردشگری، دارای رویه مقاوم بوده و در نهایت امکان استفاده از آن در کوه یا جنگل وجود دارد.

تشک بادی گردشگری

ویژگی تشک مسافرتی

تشک بادی بزرگسالان

ابعاد این نوع از تشک‌های مسافرتی بادی، بزرگ بوده و همچنین قابلیت تحمل وزن بالا را نیز دارد. وجود تلمبه مخصوص درجه‌بندی در تشک‌های مسافرتی، امکان تنظیم نرمی و سفتی آن را فراهم کرده است.

شماره تماس خرید تشک

فروشگاه اینترنتی تشک رویال

افرادی برای خرید انواع تشک مانند انواع تشک فنری یا انواع تشک متصل، می‌توانند به سایت تشک رویال مراجعه کنند. مطمئناً در صورت مراجعه به این سایت، دست آن‌ها برای انتخاب باز خواهد بود. همچنین آن‌ها می‌توانند از بین محصولات تولید مانند انواع تشک طبی یا انواع تشک پاکتی، بهترین گزینه را انتخاب کنند.

البته تمام محصولات تولید شده در این شرکت خوشنام، بسیار با کیفیت بوده و با توجه به موارد به کار رفته عالی در زمان تولید، تشک‌های شرکت از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. همچنین امکان خرید تشک دو نفره، بهترین تشک یک نفره در کنار تشک‌های مسافرتی برای افراد فراهم شده است.

بدون شک در صورت خرید تشک از شرکت رویال و سایت اینترنتی آن، امکان تجربه یک خواب آرام را برای خریداران فراهم خواهد کرد.

فروشگاه اینترنتی تشک رویال

سخن پایانی

بخش جدا نشدنی در سرویس خواب، تشک است که امکان یک خواب خوش و راحت را برای افراد، فراهم خواهد کرد. با توجه به اهمیت خواب در طول زندگی انسان‌ها، انتخاب یک تشک مناسب از اهمیت بسیاری برخوردار است. انتخاب تشک مناسب برای سفر نیز، دارای اهمیت است؛ زیرا بخش مهمی از زمان در طول سفر انسان‌ها را، خواب به خود اختصاص داده است.

بنابراین انتخاب یک کالای خواب مناسب با ویژگی تشک مسافرتی، بسیار اساسی است. از مهم‌ترین این ویژگی‌ها بهره‌مندی از وزن کم است. زیرا با وجود این وزن سبک یا حجم کم، امکان جابه‌جایی آسان آن به راحتی فراهم بوده و همچنین می‌توان این محصولات را خیلی راحت در کنار چمدان‌ها در ماشین قرار دارد.

سخن پایانی

ویژگی تشک مسافرتی

شماره تماس خرید تشک

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

سایر مقالات:

3 مورد از اثرات بی خوابی بر وزن- بی خوابی باعث چاقی یا لاغری میشود ؟
بررسی و خرید انواع تاب ریلکسی - 3 مدل تاب ریلکسی ارزان + عکس
انواع تشک دو فصل - بررسی 5 مدل تشک دو فصل درجه 1 - مشخصات + قیمت

 

دیدگاهی در مورد “بررسی 5 ویژگی تشک مسافرتی – مقایسه و خرید انواع تشک مسافرتی

 1. دنیا گفت:

  وزن این تشک های مسافرتی چند کیلو هستش؟؟؟

 2. Asgharzadeh گفت:

  به نظرم اندازه تشک مسافرتی و جنسش از همه چی مهمترن

 3. Asgharzadeh گفت:

  اندازه تشک مسافرتی و جنسش در زمان خرید
  از همه چی مهمترن

 4. Asghar zadeh گفت:

  خیلی مقاله مفیدی بود

 5. نغمه گفت:

  چقدر مطالب این مقاله جالب بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.