نکات آموزشی

ویژگی های تشک طبی -10 مزایا، معایب و مشخصات تشک طبی خوب

ویژگی های تشک طبی

شماره تماس تولیدی تشک رویال

 

تشک‌های طبی چه ویژگی‌هایی دارند؟

بسیاری از مردم بر این باور استوار هستند که با توجه به ویژگی های تشک طبی فقط افراد دارای کمر درد یا دیسک کمر باید از آن استفاده کنند. در حالی که با توجه به تک‌تک ویژگی تشک طبی خوب، این محصول می‌تواند بهترین گزینه برای تمام افراد جامعه باشد.

با توجه به خواب ۸ ساعته در ۲۴ ساعت شبانه روز، آیا نباید برای داشتن خواب راحت و آرام اقدامی کرد؟ بدون تردید در صورت استفاده از راهنمای انتخاب تشک طبی استاندارد و وجود ویژگی های تشک طبی، می‌توان به این آرامش رسید. ‌امیدواریم با مطالعه این مقاله و خرید انواع تشک طبی، خواب راحتی را تجربه کنید.

تشک‌های طبی چه ویژگی‌هایی دارند؟

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره

2,610,000 تومان3,445,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک مدیکال لایک از چه متریالی ساخته شده است؟ آشنایی با جنس تشک

تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره

3,990,000 تومان4,330,000 تومان
طراحی تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره چگونه است؟ تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره یکی

تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره

5,785,000 تومان6,050,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره و یک

تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره

3,025,000 تومان4,400,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره و دو

منظور از تشک طبی چیست؟

در صورت توجه در زمان انتخاب به خصوصیات تشک طبی استاندارد، سلامت روح و جسم افراد حفظ خواهد شد. منظور از تشک طبی خوب محصولی است که؛ از متریال مانند ریباند یا مموری فوم تشکیل شده باشد.

این محصول جذاب و البته کاربردی در صنعت سرویس خواب با وجود ویژگی های تشک طبی، منجر به افزایش کیفیت زندگی افراد خواهد شد؛ بنابراین افراد در صورت خرید انواع تشک طبی بر اساس سلیقه و نیاز، یک زندگی عالی خواهند داشت.

زیرا وجود کالا‌های خواب به ویژه تشک و بالش باکیفیت، تأثیر بسیار بر زندگی افراد خواهند گذاشت. امروزه بسیاری از افراد با توجه به مشغله‌های کاری یا عدم تحرک و ورزش نکردن، آسیب‌های جدی به ستون فقرات، گردن یا کمر خود وارد کرده‌اند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

بدون شک با وجود ویژگی های تشک طبی، بخش بزرگی از این آسیب‌ها از بین خواهند رفت یا حداقل تسکین پیدا خواهند کرد. با وجود خصوصیات تشک طبی استاندارد، بسیاری از نیاز‌های فرد استفاده‌کننده از آن برطرف خواهد شد. افرادی که از مشکلات عضلانی، رنج خواهند برد؛ توصیه به استفاده از این محصول کاربردی شده است.

در صورتی که به دنبال خرید بهترین تشک طبی هستید، می‌توانید از سایت تشک رویال خرید کنید. البته در این سایت امکان خرید تشک رویال در انواع مختلف مانند بهترین تشک فنری، بهترین تشک متصل و بهترین تشک پاکتی را خواهید داشت.

منظور از تشک طبی چیست؟

ویژگی انواع تشک طبی استاندارد

شاید برای بسیاری از افراد در زمان خرید یا انتخاب تشک طبی، این سؤال بزرگ و مهم شکل بگیرد که؛ ویژگی های تشک طبی چیست؟ بر طبق اصول و قواعد اشاره شده در راهنمای انتخاب تشک طبی استاندارد، مهم‌ترین ویژگی های تشک طبی شامل موارد زیر خواهند بود:

ویژگی انواع تشک طبی استاندارد

اسفنجی فنری بودن تشک

بهترین تشک‌های موجود در بازار، محصولی با ویژگی اسفنجی بودن فنر آن است. با وجود این فاکتور در میان انواع ویژگی‌ تشک طبی، محصول مورد نظر را به‌ ایده‌آل‌ترین در نوع خود خواهد کرد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

ارتفاع مناسب تشک طبی

از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی های تشک طبی، ارتفاع مناسب است که؛ به در تجربه یک خواب راحت کمک خواهد کرد. امروزه متأسفانه افراد در زمان خرید به این فاکتور مهم توجه نکرده و در نتیجه تشک طبی انتخابی آن‌ها، کیفیت لازم را نخواهد داشت.

ارتفاع تشک طبی، باید کمی از لبه تخت بالاتر باشد. با توجه به وجود تشک‌های طبی تقلبی و کمتر بودن این میزان ارتفاع از لبه تخت، بسیار سفت هستند. مطمئناً در صورت خرید این مدل کالا خواب و عدم توجه به ویژگی تشک طبی، سلامتی فرد استفاده‌کننده به خطر خواهد افتاد.

ارتفاع مناسب تشک طبی

اندازه یا سایز تشک

بدون شک در صورت انتخاب تشک طبی با سایز مناسب، راحتی هنگام خواب به خریدار هدیه داده خواهد شد؛ بنابراین یکی از مهم‌ترین ویژگی های تشک طبی، سایز استاندارد است. به این ترتیب هنگام انتخاب این کالای کاربردی برای تختخواب یک نفره، باید به سراغ ابعاد تشک طبی یک نفره با سایز استاندارد بروند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

کیفیت متریال

از ویژگی‌های تشک‌های طبی، کیفیت مواد یا متریال به کار رفته در آن است. در رابطه با این موضوع، افراد می‌توانند از فروشنده سؤالات خود را بپرسند یا اینکه دفترچه راهنمای استفاده از تشک را، مورد مطالعه قرار دهند.

کیفیت متریال

فنر محکم

از دیگر ویژگی های تشک طبی وجود فنر محکم، استاندارد و قوی در آن است. بر طبق نظر متخصصان کارشناسان این حوزه، تشک‌های نباشد به گونه‌ای باشند که بدن در آن فرو رود؛ بنابراین در هنگام توجه به ابعاد تشک طبی دو نفره با سایز استاندارد، باید به وجود فنر‌های محکم نیز توجه شود.

برای خرید تشک رویال اصل، به سایت این مجموعه مراجعه کنید. از بین انواع تشک دو نفره، انواع تشک یک نفره و انواع تشک مسافرتی، بهترین را انتخاب کرده و از خرید خود، نهایت لذت را ببرید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

نرم و سفت نبودن

از دیگر ویژگی های تشک طبی، سفت یا نرم نبودن بیش از اندازه است. به عبارتی دیگر، وجود فاکتور راحتی در آن است. بسیاری از افراد معتقد هستند که تشک‌های طبی، باید سفت باشند تا تأثیر مثبت بر سلامتی افراد بگذارند. بدون شک انتخاب این تشک، نتیجه معکوس برجای خواهد گذاشت.

یک راه برای تشخیص سفت یا نرم نبودن بیش از اندازه، امتحان آن در زمان خرید است. افراد کافی است در این زمان، روی تشک دراز بکشند. در صورت احساس راحتی و وجود ویژگی‌ تشک طبی، آن را انتخاب کنند.

نرم و سفت نبودن

انتخاب بر اساس نیاز

هنگام انتخاب و خرید، باید به مباحثی مانند وزن در کنار فرم یا حالت بدن توجه کرد تا تشک طبی انتخابی، کاملاً مناسب فرد باشد. توجه به این عامل از میان انواع ویژگی های تشک طبی زمان خرید، بسیار مهم است؛ زیرا تشک تأثیر بسیار زیادی بر سلامتی اشخاص دارد.

به طور مثال انتخاب تشک طبی سفت، برای افرادی که از مشکل دیابت رنج خواهند برد؛ توصیه نشده است.

انتخاب بر اساس نیاز

مزیت‌های تشک طبی

یکی از مهم‌ترین نکات برای داشتن یک خواب آرام و راحت، تشک بوده و در صورت تشخیص درست این کالا به توجه به ویژگی های تشک طبی، بسیار با اهمیت است. بدون شک با توجه تغییرات در طول زندگی، سلامتی انسان‌ها ممکن است به دلایلی دچار آسیب شود.

در نتیجه با توجه به آسیب‌های وارده بر سلامتی، استفاده از تشک طبی توصیه شده و با توجه به قیمت انواع تشک طبی، انتخاب آن برای رفع درد‌های مانند کمر درد یا ستون فقرات لازم است.

به طور کلی برند‌های تولید‌کننده و فعال در عرصه تولید این بخش جدانشدنی از سرویس خواب، تشک‌های طبی را برای افرادی که؛ مشکل درد در کمر یا مفاصل دارند، طراحی کره‌اند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

افرادی که چنین بیماری‌های را دارند، متوجه میزان درد این امراض بوده و چاره‌ای برای رفع یا کاهش آن غیر از استفاده تشک‌های طبی ندارند. البته در زمان انتخاب باید بر طبق ویژگی های تشک طبی، عمل کنند تا کالای انتخابی آن از کیفیت لازم برخوردار باشد.

البته یکی از مهم‌ترین ویژگی های تشک طبی یعنی کیفیت، پس از ۷ سال استفاده از بین رفته و افراد باید یک تشک طبی جدید را جایگزین آن کنند. بدون شک با وجود فاکتور راحتی در تشک‌های طبی، ستون فقرات و عضلات فرد استفاده کنده استراحت کرده و همین مسئله به ظاهر کوچک، نقش تعیین‌کننده بر کیفیت زندگی دارد.

مزیت‌های تشک طبی

راه و رمز تشخیص تشک طبی اصل از تقلبی

هنگام انتخاب این کالای خواب راحت، باید بر طبق ویژگی‌های آن یعنی اسفنجی بودن فنر‌ها، طراحی با توجه به فرم بدن شخص استفاده‌کننده و کیفیت توجه ویژه نشان داد. البته این تشک‌ها به دلیل سفتی و انعطاف‌پذیری کم مناسب افرادی هستند که دارای معضلاتی مانند گرفتگی عضلانی یا گودی کمر هستند.

در صورت استفاده از این تشک‌ها، درد‌های عضلانی و دیگر درد‌های کاهش پیدا خواهد کرد. اما با توجه به وجود کالا‌های فیک تشک طبی مطمئناً نه تنها در کاهش درد کمک‌کننده نخواهند بود، بلکه منجر به افزایش آن‌ها نیز خواهند شد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تشک‌های طبی تقلبی به دلیل استفاده یونولیت در زمان تولید، بسیار ارزان‌تر و سبک‌تر از تشک‌های طبی اصل هستند؛ بنابراین افراد در صورت مشاهده سبکی و ارزان قیمت بودن تشک طبی، به راحتی می‌توانند متوجه تقلبی بودن آن شوند.

البته تشک‌های تقلبی از میزان انعطاف‌پذیری کمی نیز، برخوردار هشتند؛ در نتیجه، باعث آسیب‌های جدی به ستون فقرات خواهند شد. تشک‌های طبی تقلبی یونولیتی، عمر کوتاهی داشته و خیلی زود خراب خواهند شد. در نتیجه پس از خراب شدن، دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

راه و رمز تشخیص تشک طبی اصل از تقلبی

انواع تشک طبی

امروزه برند‌های تولید‌کننده با توجه به ویژگی های تشک طبی و نیاز مخاطبان، انواع مختلفی از این کالا خواب را تولید کرده و جهت فروش، روانه بازار خواهند کرد. اصلی‌ترین انواع تشک‌های طبی، عبارت هستند از:

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تشک لتکس

لاتکس یا لتکس موجود در این مدل از تشک‌ها، از صمغ درختان کائوچو گرفته شده و در نتیجه پس از خراب شدن، آسیبی به محیط زیست وارد نخواهد کرد.

این تشک‌ها، فرم یا حالت بدن را در زمان خواب به خود گرفته و پس از بلند شدن از سطح تشک طبی لتکس، سریع به حالت اولیه برخواهد گشت. این فرآیند تغییر سطح تشک، منجر به حفاظت از ستون فقرات و‌شانه‌های خواهد شد.

تشک لتکس

تشک فنری منفصل

از ویژگی‌های تشک‌های طبی فنری به دلیل استفاده از فنر‌های منفصل، ثابت یا بدون حرکت بودن است. در نتیجه به دلیل غلت زدن یا تکان خورد یک نفر، شخص دیگر متوجه آن حرکات نخواهد شد. در حالت کلی افراد از تشک‌های فنری طبی منفصل، بسیار راضی هستند.

تشک فنری منفصل

تشک هیبریدی

در تشک‌های طبی هیبریدی از فوم و فنر باهم، استفاده شده و در نتیجه با وجود ارتفاع ۳۰ سانتی‌متری، در ایجاد خواب با کیفیت بسیار مؤثر است. مدرن‌ترین نوع شک‌های طبی، مدل هیبریدی آن است.

تشک هیبریدی

تشک مموری فوم

برند‌های تولید‌کننده در تشک‌های طبی مموری فوم، از فوم پلی‌یورتان استفاده خواهند کرد. البته این تشک‌ها ابتدا در صنعت فضانوردی مورد استفاده قرار گرفت. وجود فاکتور انعطاف‌پذیری بسیار بالای آن، باعث استقبال از این نوع کالای خواب شده و در ایجاد خواب آرام و راحت، تأثیر بسیار مثبتی دارد.

تشک مموری فوم

تشک طبی فوم

این مدل از انواع تشک‌های طبی، عملکرد مناسبی در رابطه با حرکت یا لرزش از خود نشان خواهند داد. البته افرادی که با مشکلات مانند آرتروز یا کمر درد شدید، دسته پنجه نرم خواهند کرد؛ بسیار مناسب است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سخن پایانی

در راهنمای انتخاب تشک طبی استاندارد، انواع ویژگی های تشک طبی مطرح شده و در صورت رعایت آن‌ها در زمان خرید، بدون تردید افراد یک کالای خواب با کیفیت خریداری خواهند کرد. البته با وجود تشک‌های طبی تقلبی موجود در بازار، شاید تشخیص اصل یا تقلبی بودن این کالا کمی سخت باشد.

تشک‌های طبی تقلبی از جنس یونولیت هستند. در نتیجه بسیار سبک و ارزان‌تر از‌ تشک‌های طبی اصل بوده و با وجود همین راه تشخیص ساده، به راحتی می‌توان از خرید این مدل تشک صرف نظر کرد.

سخن پایانی

سایر مقالات:

میزان درجه نرمی و سفتی تشک- 5 تفاوت اصلی - مزایا و معایب
مموری فوم تشک چیست ؟ کاربرد و مزایای مموری فوم -بررسی 3 مدل + عکس
محافظت از تشک با روتختی - 5 مدل روتختی - مزایا و معایب روتختی

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

دیدگاهی در مورد “ویژگی های تشک طبی -10 مزایا، معایب و مشخصات تشک طبی خوب

  1. حسین گفت:

    چگونه فرق بین تشک طبی و تشک های معمولی را متوجه شویم؟

  2. سمیرا گفت:

    ممنون تشک طبی برای کسی مثل من که کمرددرد داره خیلی چیز به درد بخور و واجبیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *