برندهای تشک

اندازه تشک تختخواب – از 90 تا 200 سانتی متر – استاندارد تشک چیست ؟

اندازه تشک تختخواب

شماره تماس خرید تشک

قطر و اندازه تشک تخت خواب باید به چه اندازه‌ای باشد؟

افراد در صورت انتخاب صحیح اندازه تشک تختخواب، مطمئناً یک خواب راحت و باکیفیت را خواهند داشت. ابعاد تشک تختخواب، باید به گونه‌ای باشد که از فضای بیشتر در قسمت عرض نسبت به دو یا یک فرد برخوردار باشد. مهم‌ترین نکته در هنگام خرید تشک، توجه به فرم بدن استفاده‌کننده از آن است.

اندازه تشک طبی یا فنری، باید به صورتی باشد که؛ شخص در زمان استراحت و پس از آن، دچار درد‌هایی در قسمت ماهیچه یا عضلات نشود. طی این مقاله درباره اندازه تشک تختخواب و اندازه استاندارد تشک یک نفره، مطالبی را جمع‌آوری کرده‌ایم. در صورت علاقه‌مندی به چنین موضوعاتی تا انتها ما را دنبال کنید.

قطر و اندازه تشک تخت خواب باید به چه اندازه‌ای باشد؟

 

 

نکات مهم در اندازه استاندارد تشک خواب

در اولین گام برای اینکه اندازه تشک تختخواب، کاملاً اندازه تخت باشد؛ باید به کمک یک متر استاندار و مناسب، ابعاد تخت را دقیق اندازه‌گیری کرد. البته در صورت وجود لبه در تخت، اندازه را از دو طرفه لبه را بدید اندازه‌گیری کرد؛ زیرا تشک در این قسمت قرار خواهد گرفت.

شماره تماس خرید تشک

اکنون با توجه به اندازه استاندارد تشک تخت و تختخواب، بدون شک یک خواب راحت و با کیفیت کمترین چیزی است که؛ اندازه تشک و تخت به فرد استفاده‌کننده هدیه خواهد داد.اندازه تشک تختخواب استاندارد، بدون شک همراه با یک پارچه رویه مناسب و دوخت محکمی است.

در کنار ابعاد درست تشک، میزان انعطاف‌پذیری بالایی آن، امکان تحمل وزن‌های سنگین را نیز دارد. البته به طور معمول تشک‌های که دارای ارتفاع هستند را، بهترین گزینه برای داشتن یک خواب با کیفیت معرفی خواهند کرد.

نکات مهم در اندازه استاندارد تشک خواب

 

امروزه برند‌های تولید‌کننده تشک، برای اندازه تشک تختخواب سایز‌های متنوع در نظر گرفته‌اند. اصلی‌ترین این سایز‌ها، عبارت‌اند از:

اندازه استاندارد تشک یک نفره: 120*90، 200*100 و 200*120 سانتی‌متر

اندازه استاندارد تشک دو نفره: ۱۴۰*200، *200۱۶۰، ۱۸۰*200 و ۲۰۰*200 سانتی‌متر

اندازه استاندارد تشک کودک: ۱۳۰*۷۰ و ۱۳۵*۷۰ سانتی‌متر

اندازه استاندارد تشک نوجوان: ۱۸۰*۸۰ سانتی‌متر

شماره تماس خرید تشک

یک نکته بسیار ظریف و مهم، انتخاب سایز تشک بر طبق جثه و وزن فرد استفاده‌کننده است. افراد با مراجعه به سایت تشک رویال می‌توانند از میان انواع تشک رویال مانند بهترین تشک طبی، بهترین تشک فنری و بهترین تشک متصل یکی را مطابق با نیاز خود انتخاب کنند.

نکات مهم در اندازه استاندارد تشک خواب

 

اندازه تشک تختخواب یک نفره

افراد در زمان خرید تشک‌های برای تختخواب یک نفره، از میان سایز‌های استاندارد یکی را بر طبق وزن خود باید انتخاب کنند. اما مهم‌ترین سایز‌های تشک یک نفره که تقریباً تمام برند‌های تولید‌کننده از آن استفاده خواهند کرد؛ عبارت هستند از:

ابعاد ۹۰ *۱۲۰

بیشتر تختخواب‌های یک نفره با ابعاد ۹۰*۱۲۰، تولید خواهند شد. تشک‌های یک نفره سایز ۹۰، مناسب افراد بزرگسال با فرم بدنی متوسط است. شرکت‌های تولید تشک، از سایز 9۰*۱۲۰ در طراحی خود بهره خواهند برد؛ اما تشک‌های یک نفره در سایز ۹۰*۲۰۰، نیز طرف‌داران خاص خود را دارد.

شماره تماس خرید تشک

ابعاد ۱۰۰ *۲۰۰

اندازه تشک ۱۰۰*۲۰۰، مناسب افرادی است که دارای اندام متوسط و وزن مناسب هستند. طرف‌داران این مدل از تشک‌ها، اندک بوده و شرکت‌های تولیدی، کمتر به سراغ تولید تشک‌های با ابعاد ۱۰۰*۲۰۰ خواهند رفت.

ابعاد ۱۲۰ * ۲۰۰

تشک‌های با ابعاد ۱۲۰*۲۰۰، گزینه مناسب برای افرادی است که؛ اندام متوسط و بزرگ دارند یا اینکه تمایل به استراحت کنار فرزند خود را، دارند.

اندازه تشک تختخواب یک نفره

 

 

اندازه استاندارد تشک دو نفره

یکی از مهم‌ترین عوامل در زمان خرید سرویس خواب به ویژه اندازه تشک تختخواب، عادات خواب است. البته توجه این مسئله درباره تشک‌های دونفره، بسیار مهم‌تر خواهد بود؛ زیرا دو نفر باید روی آن، استراحت کنند. در صورت وجود فضای کافی در اتاق خواب، افراد می‌توانند به راحتی از میان انواع ابعاد و اندازه تشک تختخواب مناسب‌ترین را انتخاب کنند.

یکی از مهم‌ترین نکات قابل توجه هنگام خرید سرویس خواب، اندازه تشک تختخواب است. بدون شک با انتخاب درست و اندازه استاندارد تشک‌های دو نفره، خوابی خوش برای زوج‌ها امکان‌پذیر خواهد بود. مهم‌ترین اندازه استاندارد تشک دو نفره، شامل موارد زیر خواهد بود:

شماره تماس خرید تشک

 

ابعاد ۱۴۰ * ۲۰۰

تشک‌های با ابعاد ۱۴۰*۲۰۰، به طور معمول طرف‌داران اندکی دارند. دلیل عدم استقبال از اندازه تشک تختخواب با این سایز، تولید تخت‌های کم در این اندازه است. همچنین ملحفه و روتختی نیز، برای تشک‌های با این ابعاد خیلی سخت پیدا خواهد شد.

در صورت خرید تشک رویال اصل به شیوه اینترنتی و انتخاب بهترین تشک پاکتی، از خرید خود نهایت لذت را خواهند برد. البته امکان خرید تشک یک نفره، خرید تشک مسافرتی و خرید تشک دو نفره نیز، برای آن‌ها به شکل اینترنتی فراهم است.

ابعاد ۱۸۰ * ۲۰۰

این مدل از تشک‌های دو نفره، فضای بسیاری داشته و البته مناسب زوج‌هایی است که در خواب غلت خواهند زد. محصولاتی با اندازه تشک تختخواب ۱۸۰* ۲۰۰، جابه‌جایی آن بسیار سخت بوده و انتخاب در کنار روتختی بسیار سخت است؛ زیرا روتختی و ملحفه برای تشک‌های با این ابعاد، کمیاب است.

اندازه استاندارد تشک دو نفره

اندازه تشک تختخواب

 

 

مناسب‌ترین ابعاد برای تشک نوجوان و نوزاد

امروزه از تختخواب برای نوزادان و نوجوانان، بسیار استفاده خواهد شد؛ بنابراین در زمان خرید کالای خواب برای این عزیزان، باید به اندازه تشک تختخواب با وسواس خاصی توجه شود تا آن‌ها، از خواب باکیفیت بهره‌مند شوند.

شماره تماس خرید تشک

 

تشک نوجوان ۸۰ * ۱۸۰

سایز ۸۰ * ۱۸۰، مناسب تختخواب نوجوانان بوده و البته سایز تشک‌های نوجوان، دارای اختلاف اندکی با تشک‌های یک نفره است.

تشک نوزاد ۷۰*۱۳۰

با توجه به سایز تختخواب، تشک‌های نوزاد نیز در این سایز بوده و همچنین سرویس خواب نوزادان، فضای کمی را در اتاق اشغال خواهند کرد.

مناسب‌ترین ابعاد برای تشک نوجوان و نوزاد

اندازه تشک تختخواب

 

 

منظور از تشک سفارشی چیست؟

منظور از تشک‌های سفارشی، محصولاتی که است که با استفاده از هنر دست و به شکل کاملاً لوکس ساخته خواهد شد. این نوع از تشک‌ها به درخواست مشتری از یک تولیدی بر طبق سایز و ویژگی‌های، طراحی و سپس ساخته خواهد شد. بعد به فرد سفارش‌دهنده، تحویل داده خواهد شد.

برند‌های تولید‌کننده کاملاً بر اساس نیاز مشتری و سلیقه او، از میان انواع تشک‌های فنری، متصل یا دو نفره برای تولید اقدام خواهند کرد. البته در مورد مواد به کار رفته در آن نیز، نظر مشتری در اولویت است. بین سایز تخت و اندازه تشک تختخواب، باید هماهنگی وجود داشته باشد.

در غیر این صورت، تشک تولید شده برای آن تختخواب مناسب نبوده و شخص با توجه با اندازه تشک تختخواب سفارش داده خود، باید تخت را نیز سفارش دهد. قیمت انواع تشک در اندازه‌ها مختلف، متفاوت بوده و بدون شک در این میان، قیمت تشک‌های سفارشی بیش از سایرین است.

شماره تماس خرید تشک

 

ابعاد تشک سفارشی

امروزه در بازار‌های خرید و فروش سرویس‌های خواب، تشک در انواع و سایز‌های مختلف وجود دارد. خریداران در این بین، گاهی با تشک‌های در اندازه‌های کاملاً متفاوت با سایز‌های استاندارد مواجه شده و این نوع از محصول خواب را، تشک‌های سفارشی معرفی خواهند کرد.

اما از سایز‌های که تشک‌های سفارشی، بر اساس آن تولید خواهد شد؛ عبارت است از:

  • سایز ۹۰*۱۹۰
  • سایز ۱۶۰*۲۲۰
  • سایز ۸۰*۱۳۰
ابعاد تشک سفارشی

اندازه تشک تختخواب

 

 

اصلی‌ترین ویژگی تشک خواب مناسب

تشک در کنار سایر کالا‌های خواب مانند پتو یا بالش، باید دارای کیفیت مناسب باشد تا خواب راحت و خوشی را، به فرد استفاده‌کننده ارائه دهد. مهم‌ترین ویژگی‌های تشک یا مزیت‌های اصلی آن، شامل لیست زیر خواهد است:

شماره تماس خرید تشک

فضا

اندازه تشک تختخواب، باید کاملاً بر طبق وزن، جثه و فرم خواب شخص باشد. پژوهشگران، بر طبق تحقیقات خود بیان داشته‌اند که؛ انسان سالم در زمان خواب، بین ۴۰ تا ۶۰ مرتبه غلت خواهد زد؛ بنابراین در صورت انتخاب تشکی نامناسب، حس آرامش و آزادی در خواب از بین خواهد رفت. بهترین تشک مسافرتی که اندازه آن کوچک‌تر از حد معمول است؛ برای استفاده در چند روز یا شب، مناسب خواهد بود.

راحتی

در زمان خواب، بیشترین وزن شخص به باسن، ‌شانه و کمر وارد خواهد شد؛ بنابراین تشک باید به شکلی باشد که شخص امکان یک خواب با کیفیت یا حس راحت بر روی آن را، داشته باشد.

محافظ تشک

برخی از برند‌ها در زمان فروش تشک، یک محافظ یا کاور به خریدار ارائه خواهند داد. در صورت وجود این کاور‌ها یا محافظ تشک، باعث طولانی‌تر شدن عمر آن خواهد شد.

محافظ تشک

اندازه تشک تختخواب

 

 

دوام

انسان‌ها و به ویژه جسم آن‌ها در طول روز، به دلیل انجام فعالیت‌های مختلف خسته خواهد شد؛ بنابراین نیاز‌مند یک محیط مناسب برای خواب است. از اصلی‌ترین بخش‌های محیط مناسب، وجود یک تشک با کیفیت و ماندگاری بالا است؛ زیرا در صورت استفاده از سرویس خواب با کیفیت و دوام بسیار، بدون شک خواب خوبی به فرد هدیه داده خواهد شد.

اسفنج

از دیگر ویژگی‌های یک تشک خواب مناسب، وجود وزن در کنار تراکم اسفنج است. در صورت متراکم بودن اسفنج تشک، منجر به طبی و سفت‌تر شدن آن خواهد شد.

اسفنج

اندازه تشک تختخواب

 

 

فنر

فنر‌های تشک‌ها باید از ضخامت و کیفیت، مطلوبی بهره‌مند باشند. وجود فنر‌ها در تشک، باید به گونه‌ای باشد که در صورت تکان خوردن شخصی، دیگری متوجه آن نشود. همچنین فنر‌های با کیفیت، پس از مدتی به خاطر سایش دچار سروصدا نخواهند شد.

شماره تماس خرید تشک

چگونگی انتخاب تشک مناسب

افراد قبل از خرید و انتخاب تشک، باید در ابتدا نیاز خود را شناخته و سپس با توجه به سبک زندگی، فرم خوابیدن، وضعیت بدن، فضا یا محیط اتاق خواب و اندازه تخت را دقیق بررسی کنند. پس از انجام ارزیابی‌های لازم در این زمینه‌ها، اکنون با توجه به راهنمای خرید تشک برای انتخاب اقدام کند.

اندازه تشک تختخواب، باید به گونه‌ای باشد که بالا‌تر از سطح تخت قرار بگیرد. البته وجود فنر‌های قدرتمند، پارچه با کیفیت، نوع دوخت و استحکام آن از مهم‌ترین ویژگی‌های مورد توجه هنگام خرید تشک هستند. بدون شک با در نظر گرفتن این مسائل، انتخاب و خرید بسیار راحت خواهد بود.

چگونگی انتخاب تشک مناسب

اندازه تشک تختخواب

 

 

سخن پایانی

افراد هنگام انتخاب مهم‌ترین قسمت محصولات خواب یعنی تشک، نهایت دقت را باید به کار بگیرند. در این میان توجه به اندازه تشک تختخواب در کنار وزن فرد استفاده‌کننده از آن، با اهمیت است. امروزه برند‌های تولید کنده برای انواع تشک‌ها، ابعاد استاندارد در نظر گرفته‌اند.

البته گاهی اوقات، افراد به دنبال یک تشک لوکس و خاص هستند که در بین انواع تشک‌های تولید شده و موجود در بازار پیدا نخواهند کرد؛ بنابراین آن به سراغ شرکت‌های تولید‌کننده رفته و سفارش تشکی را در ابعاد، اندازه و متریال خاص را خواهند داد.

سخن پایانی

اندازه تشک تختخواب

 

 

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 900,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,190,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,610,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,840,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 870,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,170,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,610,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,130,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,340,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,130,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,296,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,667,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,162,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,668,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,184,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,400,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 1,955,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,760,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 2,460,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,250,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,060,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,415,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,725,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,415,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,185,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,395,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,633,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,863,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,587,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,450,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,680,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,759,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,200,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,220,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,250,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,104,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,820,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,111,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 5,390,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,635,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,622,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,680,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,950,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,360,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,674,750
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 7,084,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 8,786,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 9,349,500
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,416,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,081,250
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,162,500
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,625,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,468,750
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 8,777,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,375,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 12,937,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,687,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 12,812,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,462,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,762,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,231,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,668,750
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,175,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,037,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,687,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,600,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,162,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,860,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,826,250
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,325,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,056,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 2,875,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,710,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,412,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,280,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,125,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,650,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,787,500
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,818,750
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,340,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,575,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,175,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,655,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,075,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,625,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,822,500
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

سایر مقالات:

راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل – 10 نکته طلایی
راهنمای خرید تشک رویا- 10 نکته طلایی + بررسی انواع تشک رویا
10 روش تمیز کردن تشک که باید بدانید + عکس و راه تمیز نگه داشتن

 

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.