راهنمای خرید

تشک مناسب برای سیاتیک – بررسی مزایا و معایب + قیمت 1401

درد سیاتیک

شماره تماس خرید تشک

بهترین تشک مناسب برای سیاتیک

درد سیاتیک که معمولاً خود را با درد شدید در ناحیه کمر، لگن و پاها نشان می­دهد، ناشی از فشار بیش از حد بر عصب سیاتیک است. این درد می­تواند کوتاه ­مدت یا برای مدتی طولانی ادامه داشته باشد و خواب شبانه را مختل کند. در این حالت استفاده از تشک غیر استاندارد و کهنه اوضاع را بدتر می­کند و حتی ممکن است باعث تشدید درد شود.

شماره تماس خرید تشک

انواع مختلفی از تشک­ها برای افراد مبتلا به سیاتیک ساخته شده­اند که فشار را از قسمت پائین کمر می­گیرند و درنتیجه دردهای شدید را تسکین می­دهند. انتخاب بهترین تشک مناسب برای سیاتیک به عوامل گوناگونی؛ مانند نوع تشک، میزان بودجه، ضمانت­نامه، وضعیت خواب، ویژگی­های تشک، قابلیت تنفس و محدودیت در حرکت و… بستگی دارد. در ادامه ویژگی‌های تشک مناسب برای سیاتیک شرح داده شده است.

بهترین تشک مناسب برای سیاتیک

 

درد سیاتیک نشانه چیست؟

سیاتیک نشانه‌ای از تحریک یا فشرده شدن عصب سیاتیک است. این عصب از عضلات پشت، در ناحیه تحتانی ستون فقرات و از طریق لگن به سمت پاها می­رود. برخی از قسمت­هایی که عصب سیاتیک از آن عبور می­کند، بسیار تنگ هستند.  بنابراین زمانی که این عصب ملتهب یا فشرده می­شود، فرد در ناحیه کمر، باسن و قسمت­های مختلف پا، درد شدیدی را احساس می‌کند. در اینجا می‌توانید با با خرید بهترین تشک مناسب برای سیاتیک دردهای خود را تا حد صفر نیز کاهش دهید.

شماره تماس خرید تشک

عصب سیاتیک می­تواند به دلایل مختلفی تحریک شود. برخی از این دلایل؛ عبارتند از:

  • فتق دیسک

  • دیسک یا کمر آسیب دیده

  • تنگی نخاع که منجر به باریک شدن درون ستون فقرات می­شود.

  • اسپوندیلولیستزیس که به معنای حرکت مهره­ ها از جای خود است.

درد سیاتیک نشانه چیست؟

 

تشک چه تأثیری بر سیاتیک دارد؟

دراز کشیدن در طول شب در یک حالت ثابت به مفاصل کمر و باسن فشار وارد می­کند که می­تواند منحر به تشدید درد و به وجود آمدن مشکلاتی در خوابیدن شود. از طرف دیگر، کمبود خواب کافی باعث می­شود که فرد، درد بیشتری را احساس کند. یک تشک مناسب باید فشار وزن بدن را به طور یکنواخت پخش ­کند و ستون فقرات را در حالتی تراز قرار دهد؛ در این حالت درد کاهش می­یابد و فرد راحت­تر می­خوابد.

تشک چه تأثیری بر سیاتیک دارد؟

 

قدرت تحمل و کاهش وزن

بسیاری از مردم تصور می­کنند که تشک­های سفت لزوماً پشتیبان مناسب‌تری هستند؛ اما این تشک­ها نمی­توانند فشار وزن را به خوبی کاهش دهند. بهترین تشک مناسب برای سیاتیک، کمی نرم یا کمی سفت است که لایه­ های بالاتر آن محکم است و فشار وزن را کاهش می­دهد.

قدرت تحمل و کاهش وزن

 

پیشنهاد : خرید تشک رویال اصل

شماره تماس خرید تشک

 

نوع تشک مناسب برای سیاتیک

از میان انواع تشک­ها، مموری فوم و هیبریدی برای افراد مبتلا به سیاتیک مناسب­تر هستند. ممکن است تصور کنید که مموری فوم بسیار نرم است اما در واقع بسته به چگالی آن، میزان سفتی متفاوتی دارد. اغلب تشک­های مموری فوم، هسته‌ای با چگالی بالا و لایه ­های بالاتر با چگالی کم دارند که کاهش فشار وزن و راحتی را برای این افراد فراهم می­کنند.  این طراحی باعث می­شود تا با بدن مطابقت داشته باشند و در عین حال، ستون فقرات را در یک تراز بی­حرکت نگه دارند.

تشک­های هیبریدی ترکیبی از مموری فوم و فنر هستند. لایه ­های بالاتر معمولاً از جنس مموری فوم یا لاتکس ساخته می‌شوند و هسته داخلی آن­ها از فنر است. این ترکیب باعث می­شود تا تشک­های هیبریدی نسبت به مموری فوم، محکم­تر باشند و کاهش فشار وزن را بهتر از تشک­های فنری، مهار می‌کنند.

گزینه دیگری که پیشِ روی افراد مبتلا به سیاتیک قرار دارد، تشک­ لاتکس است. این تشک­ها بسیار سفت هستند و قدرت تحمل بالایی دارند؛ اما برای این افراد مناسب نیستند زیرا دردهای ناحیه باسن و کمر را تشدید می­کنند.

نوع تشک مناسب برای سیاتیک

 

پیشنهاد : خرید تشک طبی از سایت اصلی تشک رویال

شماره تماس خرید تشک

 

 

ویژگی­ های بهترین تشک مناسب برای سیاتیک

علاوه بر نوع تشک، ویژگی ­های آن برای انتخاب بهترین تشک مناسب برای سیاتیک، اهمیت زیادی دارد. اگر از درد سیاتیک رنج می،برید، باید از تشک استانداردی استفاده کنید که مخصوص افراد مبتلا به سیاتیک باشد. در ادامه، مهم­ترین ویژگی­هایی که در انتخاب تشک باید در نظر بگیرید؛ مانند سفتی تشک، طراحی تشک برای درد نواحی مختلف بدن، قابلیت تنفس و تنظیم دما، قیمت، محدودیت حرکت و اندازه، و ضمانت نامه تشک بررسی می­شوند.

ویژگی­ های بهترین تشک مناسب برای سیاتیک

 

سفتی تشک

سفتی تشک در داشتن خواب راحت بسیار تأثیر گذار است و اهمیت آن برای افرادی که سیاتیک دارند، دو­چندان می­شود. سفتی تشک بر اساس ویژگی­ های فردی و موقعیت خواب تعیین می­شود. بدن در تشک ­های نرم  فرو می­رود و این تشک­ها شکل بدن را به خود می‌گیرند؛ تشک­های سفت هم به شانه­ ها و باسن فشار وارد می­کنند و باعث می‌شوند که دردهای شدیدی در ناحیه گردن و ستون فقرات به وجود بیاید. بنابراین مناسب­ ترین تشک ­ها برای سیاتیک دارای میزان سفتی متوسط هستند.

کسانی که به شکم می­خوابند باید از تشک سفت ­تری استفاده کنند زیرا ستون ‌فقرات این افراد به حمایت بیشتری نیاز دارد. البته این نوع خوابیدن برای کسانی که سیاتیک دارند، مناسب نیست و منجر به تشدید درد کمر آن­ها می­شود. این افراد بهتر است به پشت بخوابند و میزان سفتی تشک آن­ها، متوسط باشد.

سفتی تشک

 

پیشنهاد : خرید تشک فنری متصل از سایت اصلی تشک رویال

شماره تماس خرید تشک

 

 

قابلیت کاهش درد سیاتیک در نواحی مختلف بدن

تشک­ هایی که برای درد نواحی مختلف بدن طراحی می‌شوند، دارای سطوح متفاوتی از تحمل وزن و سفتی هستند؛ زیرا وزن بدن در عضلات خاصی متمرکز است و تشک باید با این وضعیت مطابقت داشته باشد. برای مثال، بیشترین فشار وزن بدن را نواحی باسن و شانه‌ها برتشک وارد می­کنند؛ بنابراین این نواحی به حمایت بیشتری نسبت به سر یا ساق پا نیاز دارند. طراحی این تشک­ها باید به گونه­ای باشد که مرکز تشک سفت­ترین ناحیه و قسمت ­های بالا و پایین آن، نرم­تر باشند. در این صورت حتی اگر بدن را بچرخانید و در سمت دیگر تشک بخوابید، این ویژگی همچنان برقرار است و تشک مانند آینه عمل می­کند.

قابلیت کاهش درد سیاتیک در نواحی مختلف بدن

 

قابلیت تنفس و تنظیم دما

دما در طول شبانه روز به ویژه هنگام خواب، نقش مهمی دارد و افراد در ماه ­های گرم سال، الگوهای خواب غیرطبیعی­تری دارند. این بدان معناست که خنک ماندن در تجربه یک خواب راحت کمک می­کند.  تشک­های مموری فوم از ماده­ای ساخته می­شوند که گرما را به خود جذب می­کند، پس نمی­توانند گزینه مناسبی برای خنک ماندن باشند. تشک های دارای لایه ­هایی از ژل خنک ­کننده، حفره­ ها، مجراهای هوا یا پارچه قابل تنفس، بسیار مناسب هستند. در میان انواع تشک­ها، لاتکس و هیبریدی قابلیت تنظیم دما را دارند. تشک­های لاتکس به طور طبیعی خنک ­کننده هستند و بافت تشک­های هیبریدی، قابلیت تنفس دارند.

قابلیت تنفس و تنظیم دما

 

پیشنهاد : خرید تشک فنری منفصل از سایت اصلی تشک رویال

 

شماره تماس خرید تشک

 

قیمت تشک

قیمت تشک مناسب برای سیاتیک، به نوع و کیفیت آن­ها بستگی دارد. استفاده از تشک­های باکیفیت برای این افراد ضروری است؛ زیرا در صورت استفاده از تشک­های بی­ کیفیت و نامناسب، ممکن است دردهای بیشتری به سراغشان بیاید. هم­چنین بافت تشک­ ها باید به گونه ­ای باشد که بعد از چند سال استفاده، دچار فرورفتگی و شُلی نشوند. بهترین قیمت تشک مناسب برای سیاتیک را  از ما بپرسید.

قیمت تشک

 

اندازه تشک

همان­طور که ذکر شد، افراد مبتلا به سیاتیک از درد نواحی مختلفی از بدن؛ مانند کمر رنج می­برند. تعدادی از این افراد به دلیل درد بیش از حد، به سختی جابجا می­شوند و باید در هنگام خرید تشک به ارتفاع و اندازه آن هم توجه کنند. توجه به این نکته باعث می‌شود تا جابجا شدن در هنگام خواب و بلند شدن از تخت برای این افراد سخت نباشد و منجر به بروز مشکلات و دردهای بیشتر نشود.

 

شماره تماس خرید تشک

 

پیشنهاد : خرید تشک یک نفره از سایت اصلی تشک رویال

پیشنهاد : خرید تشک دو نفره از سایت اصلی تشک رویال

 

اندازه تشک

 

ضمانت­ نامه معتبر

‏یکی دیگر از ویژگی‌ قابل توجه جهت خرید تشک مناسب برای سیاتیک برخورداری از ضمانت نامه معتبر تشک است. گاهی اوقات ممکن است محصولات باکیفیت هم نشانه­ هایی از خرابی یا نقص­های غیرقابل پیش ­بینی را داشته باشند. بنابراین در هنگام خرید تشک به ضمانت ­نامه آن توجه کنید. نوع  ضمانت ­نامه تشک­ها به نوع تشک و برند آن بستگی دارند و شرایط متفاوتی را شامل می شوند. تشک مناسب برای سیاتیک را در سایت رویال خریداری کنید.

 قبل از خرید، تمامی شرایط ضمانت ­نامه مربوط به برندهای مختلف تشک را بررسی کنید و بهترین گزینه را با توجه به نیاز و بودجه‌ای که در اختیار دارید، انتخاب کنید.

ضمانت­ نامه معتبر

 

پیشنهاد : خرید تشک مسافرتی از سایت اصلی تشک رویال

 

خلاصه مطالب

درد سیاتیک یکی از دردهای ناخوشایندی است که بر کیفیت خواب افراد مبتلا به آن، تأثیر زیادی دارد.  این افراد معمولاً دردهای شدیدی در نواحی کمر و پای خود، احساس می‌کنند و در هنگام خواب نمی‌توانند به راحتی جابجا شوند؛ بنابراین انتخاب یک تشک استاندارد و مناسب برای آن­ها، ضروری است.

انتخاب بهترین تشک مناسب برای سیاتیک به عوامل متعددی بستگی دارد. این تشک­ها باید فشار وزن را تحمل و آن را به طور یکنواخت در سطح خود، پخش کنند. بنابراین در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید و نوع تشکی را انتخاب کنید که این قابلیت را داشته باشد. بهترین نوع تشک برای افراد مبتلا به سیاتیک، هیبریدی، مموری فوم و لاتکس هستند.

شماره تماس خرید تشک

علاوه بر نوع، ویژگی­های تشک هم در انتخاب آن به منظور کاهش درد، مهم هستند. سفتی تشک باید به اندازه و در حد متوسط باشد، تشک باید درد ناحیه کمر را کاهش بدهد، قابلیت تنظیم دما و تنفس داشته باشد، از لحاظ قیمت به صرفه باشد، ارتفاع و اندازه مناسبی داشته باشد تا فردی که از درد سیاتیک رنج می­برد به راحتی جابجا شود و از تخت بیرون بیاید و در آخر تشک باید دارای ضمانت ­نامه معتبر باشد.

خلاصه مطلب

 

ســایت اصلی برند تشک رویال

 

شماره تماس خرید تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 977,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,250,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,700,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,954,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 940,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,250,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,700,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,300,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,500,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,200,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,720,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,280,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,600,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,240,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,475,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,000,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,650,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,950,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,400,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,340,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,900,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,200,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,480,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,790,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,540,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,300,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,580,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,700,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,952,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,725,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,625,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,900,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,845,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,640,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,784,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,000,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,380,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,187,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 6,370,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,000,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,160,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 6,300,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 8,320,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 5,284,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 8,000,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 9,930,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 10,560,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,965,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,180,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,500,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,620,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,360,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,810,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,730,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,130,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,800,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 13,460,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,900,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 1,240,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,680,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,370,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,480,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,190,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,100,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,160,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,820,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,320,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,910,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 6,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 4,878,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,220,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,570,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,440,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,775,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,780,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,800,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,170,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,700,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,600,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,400,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,800,000
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

 

سایر مقالات:

10 ویژگی تشک طبی برای دیسک کمر – تشک مخصوص دیسک کمر
بررسی سایز انواع تشک – 10 سایز مختلف تشک ها که باید بدانید
معرفی انواع تشک تختخواب – بررسی 10 مدل تشک تخت خواب

 

شماره تماس خرید تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.