نکات آموزشی

با این 3 نکته می‌توانید بهترین تشک هیبریدی را خریداری کنید!

ویژگی‌های تشک ورزشکارها

تشک رویال مدل پرستیژ یک نفره

7,350,000 تومان10,150,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل آرامش نوجوان

قیمت اصلی 2,125,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,700,000 تومان است.
تشک رویال مدل آرامش نوجوان قیمت تشک رویال مدل آرامش نوجوان چقدر است؟ در هنگام خرید این تشک ممکن است

تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره

1,800,000 تومان2,400,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره برای چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش یک‌ نفره و دو نفره یکی

تشک رویال سوپر طبی فنری مدل فلورا یک نفره

4,450,000 تومان6,300,000 تومان
برند: رویال نوع : طبی - فنری اندازه: یک نفره ابعاد: 90 در 200 سانتی متر ابعاد: 120در 200 سانتی متر  

راهنمای جامع خرید تشک هیبریدی

چرا از تشک هیبریدی برای خواب و استراحت استفاده کنم؟ آیا استفاده از این نوع مدل از تشک‎‌ها برای سلامت اعضای بدن مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ اگر شما هم به‌تازگی قصد خرید یک تشک باکیفیت را دارید؛ ولی نمی‌دانید که کدامین یک از آن‌ها برای شما مناسب است؛ پس این مقاله برای شماست!

مطالعه این مطالب را برای کسانی پیشنهاد می‌کنیم که سلامت آن‌ها برایشان در اولویت قرار دارد؛ زیرا قصد داریم مهم‌ترین نکات را دررابطه‌با تشک برن مدل هیبرید برایتان توضیح دهیم؛ پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

شماره تماس تولیدی تشک رویال


مقایسه

تشک رویال مدل پرستیژ یک نفره

7,365,000 تومان9,075,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل رز نوجوان


تشک رویال مدل رز نوجوان


مقایسه

تشک رویال مدل رز نوجوان

1,870,000 تومان
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره تشک دو نفره   لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250 تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500 تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810 تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100 مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250 تشک رویال مدل آرامش 120×200


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل لوتوس دو نفره


تشک رویال مدل لوتوس دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل لوتوس دو نفره

9,430,000 تومان10,065,000 تومان
تشک رویال مدل لوتوس دو نفره چه ساختاری دارد؟ تشک مدل لوتوس برند رویال از تشک‌های طبی فنری باکیفیتی است که فنرهای آن از نوع بونل طراحی شده‌اند. شکل کلی فنرها در این تشک به صورت ساعت شنی است و این مدل از فنرهای متصل ریز ساخته می‌شود. ریز بودن فنرهای استفاده شده در تشک سوپر طبی فنری رویال مدل لوتوس باعث می‌شود تا از حالت فنری تشک کاسته شود و سخت‌تر از تشک‌های فنری معمولی باشد. مفتول فولادی که جهت تقویت این تشک در نظر گرفته شده به صورت شکل است و به تعداد 10 عدد در نوع یک


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره


مقایسه

تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره

3,990,000 تومان4,330,000 تومان
طراحی تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره چگونه است؟ تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک دو نفره یکی از انواع تشک‌های فنر بونل متصل است که با توجه به طراحی ویژه‌ای که دارد، کاملاً طبی است. ساختار فنرهای به کار رفته در تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک از نوع ساعت شنی و حلزون مانند است؛ به این صورت که تراکم فنرها در اطراف تشک بیشتر است. این طراحی به دلیل ارائه پشتیبانی مناسب از ستون فقرات استفاده می‌شود. در ساخت این تشک از مفتول تقویتی به شکل M استفاده می‌شود. این طراحی به انتشار مناسب فنرها در


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

ویژگی‌های تشک هیبریدی

به‌احتمال زیاد با شنیدن نام هیبریدی اولین سؤالی که در ذهنتان خطور می‌کند، ‌ این است که تشک‌ هیبریدی چیست؟ چه مزایایی دارد؟ آیا استفاده از این محصول بعداً منجر به پشیمانی نمی‌شود؟ در پاسخ باید گفت که تشک‌های هیبریدی ورژن مدرن همان تشک‌های فنری هستند که همه ما با آن محصولات آشنایی داریم.

البته لازم به ذکر است که گفته شود محصولات فنری سنتی در کاهش فشار بدن و پشتیبانی‌کردن از کمر و گردن توانایی نداشتند؛ ولی با پیشرفت تکنولوژی کالایی مانند تشک متصل یا پاکتی با نام‌های تشک‌های هیبریدی تولید و به بازار عرضه شدند. این محصولات برای ارائه خواب آرام و راحت نهایت تلاششان را می‌کنند.

اگر بخواهیم مزیت ارتوپدی محصولات هیبریدی را در نظر نگیریم؛ باید گفت که این کالای منحصربه‌فرد و باکیفیت چیزی ما بین تشک‌های فنری و غیر فنری است؛ اما حتماً به نکات زیر توجه کنید؛ زیرا کیفیت‌ تشک‌های هیبریدی را موارد زیر تعیین می‌کنند که این نکات عبارت‌اند از:

  • کیفیت لایه‌های بالایی و پایین تشک
  • بررسی‌کردن کیفیت بسته‌بندی، ‌کویل و فنر در هسته مرکزی
  • بررسی‌کردن کیفیت بالایی‌ترین لایه بالایی تشک

شماره تماس تولیدی تشک رویال

محصولات هیبریدی از فوم‌های باکیفیت و درجه‌یکی مانند فوم مموری و لاتکس تهیه و ساخته می‌شوند. این تشک‌ها برای کسانی بسیار مناسب هستند که باید با شرایط ویژه‌ای استراحت کنند. مانند کسانی که از درد بیماری‌های نظیر دیسک گردن، آرتروز، درد مفاصل، ‌درد عضلات و… رنج می‌برند.

به همین دلیل‌های تشک‌های هیبریدی را با استفاده از مواد مرغوب تهیه و تولید می‌کنند و با اطمینان می‌توان گفت که این محصولات یکی از بهترین انواع تشک‌ موجود در بازار بوده که در هنگام خواب می‌توانند به‌راحتی از فشار تمام نقاط بدن پشتیبانی کند.

مزایا و معایب تشک هیبریدی

این دلیل که چرا باید از محصولات هیبریدی برای خواب استفاده کنیم، ‌ باتوجه‌به دانستن معایب و مزایای تشک هیبریدی مشخص می‌شود. البته باید این نکته را در نظر گرفت که ممکن است برخی از مزیت‌ها برای بعضی از افراد مناسب نباشد.

بنابراین، هر شخصی باتوجه‌به وزن، ‌ حالت خواب و علاقه شخصی که دارد می‌تواند این محصول را خریداری و از آن استفاده کند. در ادامه با مزایای استفاده از این تشک آشنا خواهید شد.

مزایا و معایب تشک هیبریدی

تشک هیبریدی

نمونه مدرنی از تشک تختخواب

اگر به دنبال محصولی می‌گردید که نخواهید حالت ارتجاعی خودش را از دست بدهد، ‌ تشک هیبریدی بهترین گزینه موجود در بازار است که هیچ‌وقت از خرید آن پشیمان نخواهید شد؛ همچنین این محصولات برای کسانی که همواره به دنبال جدید‌ترین نمونه‌های داخل بازار هستند، ‌ یکی از بهترین موارد به شمار می‌رود.

سازگاری و طول عمر مناسب

شاید از خود بپرسید که تشک هیبریدی از چه ساخته شده است؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که مواد به‌کاررفته شده در این محصول شامل لاتکس و مموری فوم بوده که می‌تواند در هر شرایطی محیطی خودش را سازگار کند و مدت بیشتری در اختیار شما قرار بگیرد.

گردش هوای بهینه

باتوجه‌به این موضوع که در ساختار این محصول از فنرهای پاکتی استفاده کرده‌اند؛ در نتیجه هوای کافی در تشک موجود می‌شود. این موضوع سبب شده که در هنگام افزایش یا کاهش فشار هوا به‌صورت کاملاً استاندارد در تشک جابه‌جا و دمای تشک را ایدئال کند.

شاید برایتان سؤال شود که این گردش هوا چه فایده‌ای دارد؟ گردش هوای مناسب در تشک‌های هیبریدی از کپک‌زدن و بوگرفتن آن جلوگیری می‌کند؛ همچنین مانع رشد باکتری در بافت محصول خواهد شد. با ادامه مطالعه با معایب این محصول آشنا خواهید شد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

هزینه تشک هیبریدی

اگر بخواهید رنج قیمت این محصول را با سایر تشک‌های موجود در بازار مقایسه کنید، ‌متوجه می‌شوید که از قیمت بالاتری برخوردار شده و خرید آن برای بسیاری از افراد خارج از توان است. به همین دلیل خیلی از خریداران خرید این محصول را به سایر کالاها ترجیح می‌دهند.

سازگار نبودن با انواع تخت‌ها

قبل از خرید تشک هیبریدی دقت کنید که آیا تختتان از سیستم مجهز کویل مجهز شده است یا نه؟ اگر از این سیستم برخوردار شده بود؛ پس‌خرید این محصول یک کار غیرضروری است. می‌پرسید چرا؟ چون ممکن است که تشک‌های هیبریدی در بالای چارچوب تخت جاگیر نشوند.

سازگار نبودن با انواع تخت‌ها

تشک هیبریدی

سفتی بالای تشک هیبریدی

اگر تشک منتخب شما از لایه راحتی کمی ساخته شده باشد، موجب سفتی تشک می‌شود. پس استفاده این محصول برای کسانی که به پهلو می‌خوابند و وزن کمی دارند، توصیه نمی‌شود. زیرا این امکان وجود دارد که تشک پشتیبانی ایده‌آلی از ستون فقرات ارائه ندهد.

تشک هیبریدی برای چه افرادی مناسب است؟

استفاده از این تشک را برای کسانی  پیشنهاد می‌دهیم که بهترین‌های هر دو جهان را برای خودشان می‌خواهند. با خرید این محصول متوجه خواهید شد که محصولات هیبریدی به‌صورت هم‌زمان از یک تشک سفت و راحتی یک تشک نرم پشتیبانی می‌کنند.

اگر جزو افرادی هستید که در خواب عرق می‌کنید و این محصول را برای بستر خوابتان انتخاب کرده‌اید؛ پس باید گفت که شما یک فرد باهوش هستید؛ زیرا تشک‌های هیبریدی به علت طراحی که دارند، ‌هوا به‌صورت مداوم در لایه‌های آن گردش دارد و از بروز عرق جلوگیری می‌کند.

محصولات تشک:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

وقتی به نظریه‌های کاربران درباره این محصول توجه کنید، ‌ متوجه خواهید شد که هر شخصی راجع به این تشک یک نظریه متفاوت دارد؛ زیرا بعضی آن را سفت و برخی دیگر نرم می‌دانند؛ اما باید بدانید که سفتی یا نرمی آن به ترجیحات شخصی کاربر مربوط می‌شود.

اگر برای خرید بهترین تشک هیبریدی مطمئن نیستید و نمی‌دانید که کدامین محصول برای شما مناسب است؛ پس بهترین ایده برایتان این بوده که با یک فرد متخصص مشورت کنید تا بهترین تصمیم را برای شما بگیرد.

دوام تشک هیبریدی چقدر است؟

مدت زمانی که می‌توانید به‌صورت مفید از این محصولات برای بستر خوابتان استفاده کنید؛ باید گفت که چیزی حدود ۷ سال است؛ اما باید گفت که بیشترشدن یا کمترشدن این زمان به طرز استفاده و نگهداری درست یا غلط شما بستگی دارد. اگر به‌صورت استاندارد با تشک رفتار کنید، ‌متوجه طول عمر بالای آن خواهید شد.

در ادامه چند نکته مهم برای طرز استفاده درست از این محصول برای شما خواهان سلامت وجود دارد تا قادر باشید بیشترین استفاده را از تشک هیبریدی خود داشته باشید.

دوام تشک هیبریدی چقدر است؟

تشک هیبریدی

استفاده از محافظ تشک

با استفاده از محافظ تشک شما می‌توانید کالای خود را کاملاً تمیز و بدون هیچ نوع کثیفی، گردوغبار یا مواد حساسیت‌زایی که باعث پایین آمدن طول عمر تشکتان می‌شود، ‌ استفاده کنید.

چرخاندن منظم تشک

تشک خودتان را هر چند ماه یک‌بار  به‌صورت ۱۸۰ درجه بچرخانید تا به توزیع یک‌نواخت پارگی و سایش آن کمک کنید. با استفاده از این نکات ساده قادر هستید که به افزایش طول عمر کالای خود کمک شایانی کرده و با استفاده طولانی‌مدت از آن از یک خواب راحت نهایت لذت را ببرید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

قیمت تشک هیبریدی چقدر است؟

قیمت تشک هیبریدی باتوجه‌به طرز ساخته و موادی که برای تولید آن به کار می‌برند بستگی دارد و نرخ آن بسیار متغیر است. خرید این تشک برای کسانی رضایت‌بخش است که خواهان یک محصول راحتی یا فنری هستند.

این تشک برای کسانی مناسب است که دوست دارند کاملاً گرم بخوابند؛ زیرا کویل‌های موجود در این محصول به افزایش جریان هوا کمک شایانی می‌کند. اگر برای خرید تشک هیبریدی پافشاری دارید، قبل از خرید حتماً قیمت آن را با سایر مغازه‌ها مقایسه کنید یا می‌توانید با گشتن در دنیای مجازی نظرات کاربران را درباره این کالای مفید بدانید.

آیا تشک‌های هیبریدی برای کمردرد خوب هستند؟

تشک‌ هیبریدی به دلیل ارمغان آوردن خواب راحت برای مصرف‌کنندگان در میان مردم محبوب شده‌ است. هیچ پاسخ صریحی برای خوب یا بد بودن این محصول برای تسکین درد کمر وجود ندارد. اما استفاده از این کالا – برای کسانی که از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار نشده‌اند مناسب است.

مزایای استفاده از تشک‌های هیبریدی بسیار زیاد است؛ ولی باید در هنگام خرید به نوع آن بسیار دقت کنید. این تشک‌ها به علت بهره‌مندشدن از لایه‌های راحتی و لاتکس یک گزینه بسیار مناسب برای کسانی است که از کمردرد رنج می‌برند.

آیا تشک‌های هیبریدی برای کمردرد خوب هستند؟

تشک هیبریدی

یکی عامل دیگر که به بهبود کمردرد کمک می‌کند گرمای بیش از حد در زمان خواب است. تشک‌های هیبریدی با استفاده از سیستم خنک‌کننده‌ای که دارد به تنظیم دمای بدن کمک شایانی می‌کند.

تشک رویال؛ تولید کننده بهترین تشک‌های هیبریدی

تولیدی تشک رویال از لایه‌های متنوع و باکیفیت زیادی طراحی و ساخته شده‌اند که یکی از بهترین کالاهای تولید شده آن تشک هیبریدی بوده که در میان مردم رضایت بسیاری را از آن خودش کرده است. تولیدی تشک رویال یکی از محبوب‌ترین کالاها را برای خواب تولید می‌کند.

یکی از مهم‌ترین نکات در هنگام خرید تشک رویال هیبریدی اصل بودن آن است. راه‌های زیادی برای تشخیص اصل بودن تشک وجود دارد؛ اما یکی بهترین راه‌های‌ خرید این محصول انتخاب و خرید آن از مراکز معتبر فروش تشک رویال است.

سخن پایانی

تشک‌ هیبریدی برای کسانی که تشک‌ها سفت، ‌ نرم و گرم دوست دارند یا از کمردرد رنج می‌برند بسیار مناسب است. تشکی که سفت‌تر بوده می‌تواند در حمایت از انحای کمری کمک شایانی بکند یا از بیش از حد فرد رفتن باسن به درون تشک جلوگیری کند.

برای استفاده طولانی‌مدت و نگهداری استاندارد از این محصولات باید از محافظ تشک استفاده کرده تا از ورود گردوغبار و آلودگی به داخل آن جلوگیری کنید.

سؤالات متداول

۱. چرا تشک هیبریدی یکی از بهترین تشک‌ها است؟

به دلیل نحوه ساخت و مواد به‌کاررفته شده در آن

۲. تشک هیبریدی و معمولی چه فرقی با هم دارند؟

در نوع ساخت و خدماتی که در خواب ارائه می‌دهد.

آیا تشک‌ هیبریدی برای کسانی که کمردرد دارند، مناسب است؟

بله زیرا در کنار طرز صحیح قرارگرفتن آناتومی بردن باعث ایجاد گرما نیز می‌شود.

سایر مقالات:

3 نکته طلایی برای خرید تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان
3ویژگی تشک مناسب کودکان کم خواب- قیمت تشک کودک رویال 1403
5 نکته کلیدی در انتخاب بهترین مارک تشک های مواج

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من