راهنمای خرید

با این 3 نکته می‌توانید بهترین تشک هیبریدی را خریداری کنید!

ویژگی‌های تشک ورزشکارها

راهنمای جامع خرید تشک هیبریدی

چرا از تشک هیبریدی برای خواب و استراحت استفاده کنم؟ آیا استفاده از این نوع مدل از تشک‎‌ها برای سلامت اعضای بدن مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ اگر شما هم به‌تازگی قصد خرید یک تشک باکیفیت را دارید؛ ولی نمی‌دانید که کدامین یک از آن‌ها برای شما مناسب است؛ پس این مقاله برای شماست!

مطالعه این مطالب را برای کسانی پیشنهاد می‌کنیم که سلامت آن‌ها برایشان در اولویت قرار دارد؛ زیرا قصد داریم مهم‌ترین نکات را دررابطه‌با تشک برن مدل هیبرید برایتان توضیح دهیم؛ پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

شماره تماس تولیدی تشک

تشک رویال مدل مدیکال اولترا دو نفره

6,555,000 تومان7,260,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال اولترا دو نفره آیا به دنبال تشکی دونفره با قیمت مناسب و در عین حال باکیفیت

تشک رویال مدل پرستیژ نوجوان

5,820,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس یک نفره

8,105,000 تومان10,890,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل مدیکال اولترا نوجوان

5,900,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال اولترا نوجوان آیا می‌دانید چه تشکی برای نوجوانان که در حال رشد هستند، مناسب است؟ قیمت

ویژگی‌های تشک هیبریدی

به‌احتمال زیاد با شنیدن نام هیبریدی اولین سؤالی که در ذهنتان خطور می‌کند، ‌ این است که تشک‌ هیبریدی چیست؟ چه مزایایی دارد؟ آیا استفاده از این محصول بعداً منجر به پشیمانی نمی‌شود؟ در پاسخ باید گفت که تشک‌های هیبریدی ورژن مدرن همان تشک‌های فنری هستند که همه ما با آن محصولات آشنایی داریم.

البته لازم به ذکر است که گفته شود محصولات فنری سنتی در کاهش فشار بدن و پشتیبانی‌کردن از کمر و گردن توانایی نداشتند؛ ولی با پیشرفت تکنولوژی کالایی مانند تشک متصل یا پاکتی با نام‌های تشک‌های هیبریدی تولید و به بازار عرضه شدند. این محصولات برای ارائه خواب آرام و راحت نهایت تلاششان را می‌کنند.

اگر بخواهیم مزیت ارتوپدی محصولات هیبریدی را در نظر نگیریم؛ باید گفت که این کالای منحصربه‌فرد و باکیفیت چیزی ما بین تشک‌های فنری و غیر فنری است؛ اما حتماً به نکات زیر توجه کنید؛ زیرا کیفیت‌ تشک‌های هیبریدی را موارد زیر تعیین می‌کنند که این نکات عبارت‌اند از:

  • کیفیت لایه‌های بالایی و پایین تشک
  • بررسی‌کردن کیفیت بسته‌بندی، ‌کویل و فنر در هسته مرکزی
  • بررسی‌کردن کیفیت بالایی‌ترین لایه بالایی تشک

شماره تماس تولیدی تشک

 

محصولات هیبریدی از فوم‌های باکیفیت و درجه‌یکی مانند فوم مموری و لاتکس تهیه و ساخته می‌شوند. این تشک‌ها برای کسانی بسیار مناسب هستند که باید با شرایط ویژه‌ای استراحت کنند. مانند کسانی که از درد بیماری‌های نظیر دیسک گردن، آرتروز، درد مفاصل، ‌درد عضلات و… رنج می‌برند.

به همین دلیل‌های تشک‌های هیبریدی را با استفاده از مواد مرغوب تهیه و تولید می‌کنند و با اطمینان می‌توان گفت که این محصولات یکی از بهترین انواع تشک‌ موجود در بازار بوده که در هنگام خواب می‌توانند به‌راحتی از فشار تمام نقاط بدن پشتیبانی کند.

مزایا و معایب تشک هیبریدی

این دلیل که چرا باید از محصولات هیبریدی برای خواب استفاده کنیم، ‌ باتوجه‌به دانستن معایب و مزایای تشک هیبریدی مشخص می‌شود. البته باید این نکته را در نظر گرفت که ممکن است برخی از مزیت‌ها برای بعضی از افراد مناسب نباشد.

بنابراین، هر شخصی باتوجه‌به وزن، ‌ حالت خواب و علاقه شخصی که دارد می‌تواند این محصول را خریداری و از آن استفاده کند. در ادامه با مزایای استفاده از این تشک آشنا خواهید شد.

مزایا و معایب تشک هیبریدی

تشک هیبریدی

نمونه مدرنی از تشک تختخواب

اگر به دنبال محصولی می‌گردید که نخواهید حالت ارتجاعی خودش را از دست بدهد، ‌ تشک هیبریدی بهترین گزینه موجود در بازار است که هیچ‌وقت از خرید آن پشیمان نخواهید شد؛ همچنین این محصولات برای کسانی که همواره به دنبال جدید‌ترین نمونه‌های داخل بازار هستند، ‌ یکی از بهترین موارد به شمار می‌رود.

سازگاری و طول عمر مناسب

شاید از خود بپرسید که تشک هیبریدی از چه ساخته شده است؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که مواد به‌کاررفته شده در این محصول شامل لاتکس و مموری فوم بوده که می‌تواند در هر شرایطی محیطی خودش را سازگار کند و مدت بیشتری در اختیار شما قرار بگیرد.

گردش هوای بهینه

باتوجه‌به این موضوع که در ساختار این محصول از فنرهای پاکتی استفاده کرده‌اند؛ در نتیجه هوای کافی در تشک موجود می‌شود. این موضوع سبب شده که در هنگام افزایش یا کاهش فشار هوا به‌صورت کاملاً استاندارد در تشک جابه‌جا و دمای تشک را ایدئال کند.

شاید برایتان سؤال شود که این گردش هوا چه فایده‌ای دارد؟ گردش هوای مناسب در تشک‌های هیبریدی از کپک‌زدن و بوگرفتن آن جلوگیری می‌کند؛ همچنین مانع رشد باکتری در بافت محصول خواهد شد. با ادامه مطالعه با معایب این محصول آشنا خواهید شد.

شماره تماس تولیدی تشک

 

هزینه تشک هیبریدی

اگر بخواهید رنج قیمت این محصول را با سایر تشک‌های موجود در بازار مقایسه کنید، ‌متوجه می‌شوید که از قیمت بالاتری برخوردار شده و خرید آن برای بسیاری از افراد خارج از توان است. به همین دلیل خیلی از خریداران خرید این محصول را به سایر کالاها ترجیح می‌دهند.

سازگار نبودن با انواع تخت‌ها

قبل از خرید تشک هیبریدی دقت کنید که آیا تختتان از سیستم مجهز کویل مجهز شده است یا نه؟ اگر از این سیستم برخوردار شده بود؛ پس‌خرید این محصول یک کار غیرضروری است. می‌پرسید چرا؟ چون ممکن است که تشک‌های هیبریدی در بالای چارچوب تخت جاگیر نشوند.

سازگار نبودن با انواع تخت‌ها

تشک هیبریدی

سفتی بالای تشک هیبریدی

اگر تشک منتخب شما از لایه راحتی کمی ساخته شده باشد، موجب سفتی تشک می‌شود. پس استفاده این محصول برای کسانی که به پهلو می‌خوابند و وزن کمی دارند، توصیه نمی‌شود. زیرا این امکان وجود دارد که تشک پشتیبانی ایده‌آلی از ستون فقرات ارائه ندهد.

تشک هیبریدی برای چه افرادی مناسب است؟

استفاده از این تشک را برای کسانی  پیشنهاد می‌دهیم که بهترین‌های هر دو جهان را برای خودشان می‌خواهند. با خرید این محصول متوجه خواهید شد که محصولات هیبریدی به‌صورت هم‌زمان از یک تشک سفت و راحتی یک تشک نرم پشتیبانی می‌کنند.

اگر جزو افرادی هستید که در خواب عرق می‌کنید و این محصول را برای بستر خوابتان انتخاب کرده‌اید؛ پس باید گفت که شما یک فرد باهوش هستید؛ زیرا تشک‌های هیبریدی به علت طراحی که دارند، ‌هوا به‌صورت مداوم در لایه‌های آن گردش دارد و از بروز عرق جلوگیری می‌کند.

وقتی به نظریه‌های کاربران درباره این محصول توجه کنید، ‌ متوجه خواهید شد که هر شخصی راجع به این تشک یک نظریه متفاوت دارد؛ زیرا بعضی آن را سفت و برخی دیگر نرم می‌دانند؛ اما باید بدانید که سفتی یا نرمی آن به ترجیحات شخصی کاربر مربوط می‌شود.

اگر برای خرید بهترین تشک هیبریدی مطمئن نیستید و نمی‌دانید که کدامین محصول برای شما مناسب است؛ پس بهترین ایده برایتان این بوده که با یک فرد متخصص مشورت کنید تا بهترین تصمیم را برای شما بگیرد.

دوام تشک هیبریدی چقدر است؟

مدت زمانی که می‌توانید به‌صورت مفید از این محصولات برای بستر خوابتان استفاده کنید؛ باید گفت که چیزی حدود ۷ سال است؛ اما باید گفت که بیشترشدن یا کمترشدن این زمان به طرز استفاده و نگهداری درست یا غلط شما بستگی دارد. اگر به‌صورت استاندارد با تشک رفتار کنید، ‌متوجه طول عمر بالای آن خواهید شد.

در ادامه چند نکته مهم برای طرز استفاده درست از این محصول برای شما خواهان سلامت وجود دارد تا قادر باشید بیشترین استفاده را از تشک هیبریدی خود داشته باشید.

دوام تشک هیبریدی چقدر است؟

تشک هیبریدی

استفاده از محافظ تشک

با استفاده از محافظ تشک شما می‌توانید کالای خود را کاملاً تمیز و بدون هیچ نوع کثیفی، گردوغبار یا مواد حساسیت‌زایی که باعث پایین آمدن طول عمر تشکتان می‌شود، ‌ استفاده کنید.

چرخاندن منظم تشک

تشک خودتان را هر چند ماه یک‌بار  به‌صورت ۱۸۰ درجه بچرخانید تا به توزیع یک‌نواخت پارگی و سایش آن کمک کنید. با استفاده از این نکات ساده قادر هستید که به افزایش طول عمر کالای خود کمک شایانی کرده و با استفاده طولانی‌مدت از آن از یک خواب راحت نهایت لذت را ببرید.

شماره تماس تولیدی تشک

 

قیمت تشک هیبریدی چقدر است؟

قیمت تشک هیبریدی باتوجه‌به طرز ساخته و موادی که برای تولید آن به کار می‌برند بستگی دارد و نرخ آن بسیار متغیر است. خرید این تشک برای کسانی رضایت‌بخش است که خواهان یک محصول راحتی یا فنری هستند.

این تشک برای کسانی مناسب است که دوست دارند کاملاً گرم بخوابند؛ زیرا کویل‌های موجود در این محصول به افزایش جریان هوا کمک شایانی می‌کند. اگر برای خرید تشک هیبریدی پافشاری دارید، قبل از خرید حتماً قیمت آن را با سایر مغازه‌ها مقایسه کنید یا می‌توانید با گشتن در دنیای مجازی نظرات کاربران را درباره این کالای مفید بدانید.

آیا تشک‌های هیبریدی برای کمردرد خوب هستند؟

تشک‌ هیبریدی به دلیل ارمغان آوردن خواب راحت برای مصرف‌کنندگان در میان مردم محبوب شده‌ است. هیچ پاسخ صریحی برای خوب یا بد بودن این محصول برای تسکین درد کمر وجود ندارد. اما استفاده از این کالا – برای کسانی که از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار نشده‌اند مناسب است.

مزایای استفاده از تشک‌های هیبریدی بسیار زیاد است؛ ولی باید در هنگام خرید به نوع آن بسیار دقت کنید. این تشک‌ها به علت بهره‌مندشدن از لایه‌های راحتی و لاتکس یک گزینه بسیار مناسب برای کسانی است که از کمردرد رنج می‌برند.

آیا تشک‌های هیبریدی برای کمردرد خوب هستند؟

تشک هیبریدی

یکی عامل دیگر که به بهبود کمردرد کمک می‌کند گرمای بیش از حد در زمان خواب است. تشک‌های هیبریدی با استفاده از سیستم خنک‌کننده‌ای که دارد به تنظیم دمای بدن کمک شایانی می‌کند.

تشک رویال؛ تولید کننده بهترین تشک‌های هیبریدی

تولیدی تشک رویال از لایه‌های متنوع و باکیفیت زیادی طراحی و ساخته شده‌اند که یکی از بهترین کالاهای تولید شده آن تشک هیبریدی بوده که در میان مردم رضایت بسیاری را از آن خودش کرده است. تولیدی تشک رویال یکی از محبوب‌ترین کالاها را برای خواب تولید می‌کند.

یکی از مهم‌ترین نکات در هنگام خرید تشک رویال هیبریدی اصل بودن آن است. راه‌های زیادی برای تشخیص اصل بودن تشک وجود دارد؛ اما یکی بهترین راه‌های‌ خرید این محصول انتخاب و خرید آن از مراکز معتبر فروش تشک رویال است.

سخن پایانی

تشک‌ هیبریدی برای کسانی که تشک‌ها سفت، ‌ نرم و گرم دوست دارند یا از کمردرد رنج می‌برند بسیار مناسب است. تشکی که سفت‌تر بوده می‌تواند در حمایت از انحای کمری کمک شایانی بکند یا از بیش از حد فرد رفتن باسن به درون تشک جلوگیری کند.

برای استفاده طولانی‌مدت و نگهداری استاندارد از این محصولات باید از محافظ تشک استفاده کرده تا از ورود گردوغبار و آلودگی به داخل آن جلوگیری کنید.

سؤالات متداول

۱. چرا تشک هیبریدی یکی از بهترین تشک‌ها است؟

به دلیل نحوه ساخت و مواد به‌کاررفته شده در آن

۲. تشک هیبریدی و معمولی چه فرقی با هم دارند؟

در نوع ساخت و خدماتی که در خواب ارائه می‌دهد.

آیا تشک‌ هیبریدی برای کسانی که کمردرد دارند، مناسب است؟

بله زیرا در کنار طرز صحیح قرارگرفتن آناتومی بردن باعث ایجاد گرما نیز می‌شود.

سایر مقالات:

3 نکته طلایی برای خرید تشک مناسب برای خوابیدن در فصل زمستان
3ویژگی تشک مناسب کودکان کم خواب- قیمت تشک کودک رویال 1402
5 نکته کلیدی در انتخاب بهترین مارک تشک های مواج
 

شماره تماس تولیدی تشک

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,581,250
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 2,150,500
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 2,471,810
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 1,189,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 21 cm 1,581,250
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 21 cm 2,150,500
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 21 cm 2,909,500
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 21 cm 3,162,500
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,518,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری 23 cm 1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 23 cm 2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 23 cm 2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 23 cm 3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 23 cm 1,568,600
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 1,771,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری 27 cm 2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 27 cm 2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 27 cm 3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 27 cm 4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 27 cm 1,872,200
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,057,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 2,232,450
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 27 cm 3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 27 cm 4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 27 cm 5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 27 cm 6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 27 cm 2,879,800
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,630,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 30 cm 5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 30 cm 7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 30 cm 9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 30 cm 10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 30 cm 4,719,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 34 cm 6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 34 cm 9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 34 cm 12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 34 cm 12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 34 cm 6,007,650
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 31 cm 5,820,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 36 cm 7,139,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 16 cm 1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 16 cm 2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 16 cm 2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 16 cm 3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 16 cm 1,439,900
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 18 cm 1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 18 cm 2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 18 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 18 cm 3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 18 cm 1,815,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 20 cm 2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 20 cm 3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 20 cm 4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 20 cm 5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 20 cm 2,311,100
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 21 cm 3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 21 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 21 cm 6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 21 cm 7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 21 cm 5,902,380
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 30 cm 5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 30 cm 6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 30 cm 9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 30 cm 10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 30 cm 4,567,750
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 22 cm 13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 22 cm 6,255,700
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 26 cm 16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 26 cm 7,018,000
 

شماره تماس تولیدی تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.