نکات آموزشی

4 نکته مهم برای نگهداری و پشت و رو کردن تشک

پشت و رو کردن تشک

نکات مهم درباره پشت و رو کردن تشک

چرا پشت و رو کردن تشک یکی از ضرورت‌ها برای بالابردن طول عمر آن است؟ آیا تنها با رعایت این مورد می‌‌توانم از تشک به مدت طولانی استفاده کنم؟ اگر شما هم مدتی است که تشکی را خریداری کرده‌اید و می‌خواهید که نهایت استفاده را از آن داشته باشید؛ پس مطالعه این مقاله کمک شایانی به شما خواهد کرد.

به‌احتمال زیاد با خواندن این مقاله و رعایت تمام نکات آن قادر هستید که بهترین روش شیوه نگهداری از تشک تخت و نکات مهم برای افزایش طول عمر تشک رویال را یاد بگیرید؛ در نتیجه با ما همراه باشید تا نکات مهم پشت و رو کردن تشک را توضیح دهیم.

 

شماره تماس تولیدی تشک

تشک رویال ارتوپدیک مدل ریباند گلدن دو نفره

12,460,000 تومان13,790,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره

2,610,000 تومان3,445,000 تومان
تشک رویال مدل مدیکال لایت یک نفره تشک مدیکال لایک از چه متریالی ساخته شده است؟ آشنایی با جنس تشک

تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره

3,025,000 تومان4,400,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره و دو

تشک رویال مدل پرستیژ کلاسیک دو نفره

14,275,000 تومان16,285,000 تومان
    لیست قیمت: مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 1,235,905 تشک

پشت و رو کردن تشک چه مزایایی دارد؟

در هنگام خرید تشک به این نکته فکر می‌کنید که طول عمر کالای منتخب شما تا چه اندازه‌ای است و به طور معمول هر چند وقت یک‌بار نیاز به تعویض آن پیدا خواهید کرد؟ اگر شما نیز نگران طول عمر مفید تشکتان هستید، ‌ این را بدانید که چرخاندن آن به‌صورت استاندارد طول عمر تشک را زیاد می‌کند.

یکی دیگر از مهم‌ترین مزیت‌های که بعد از پشت و رو کردن تشک به خود هدیه می‌دهید ازبین‌بردن فرورفتگی و برجستگی بیش از حد تشک است. این را بدانید توده زمانی در تشک ایجاد می‌شود که ساختار داخلی محصولتان از حالت استاندارد خارج شود و همین مسئله تا حد زیادی روی کیفیت خواب شما تأثیر منفی به‌جای خواهد گذاشت.

با جابه‌جای تشک و نحوه چرخاندن تشک به‌صورت استاندارد منجر به پخش‌شدن وزنتان روی تشک شده و از ایجاد توده در داخل تشک جلوگیری خواهید کرد.

اگر شما هم با چرخاندن مرتب تشک خود نتیجه‌ای دریافت نکردید و به طور معمول بعد از بیدارشدن خسته هستید؛ پس این نتیجه‌ای از قدیمی بودن تشک شما خواهد بود؛ زیرا چرخیدن تشک قدیمی به طور مکرر نمی‌تواند کیفیت خواب شما را بیشتر کند؛ بنابراین زمان آن رسیده که تشک خودتان را عوض کنید.

شماره تماس تولیدی تشک

 

نحوه جابه‌جایی و پشت و رو کردن تشک

اگر به‌تازگی حس کرده‌اید که تشک شما به جابه‌جاشدن نیاز پیدا کرده است؛ پس با چرخاندن آن می‌توانید نهایت استفاده را از آن داشته باشید. منظور از جمله چرخاندن و پشت و رو کردن تشک گردش ۱۸۰ درجه‌ای آن است.

پشت و رو کردن تشک را به‌منظور تعویض قسمت‌های تحت‌فشار انجام می‌دهند. با این کار فشاری را که بدن ما به تشک وارد می‌کند در تمام نقاط تشک پخش می‌شود؛ به همین دلیل از گودافتادن قسمت مشخصی از محصولتان جلوگیری خواهید کرد.

اگر تشک شما جدید و به‌روز باشد طبق دستور عملی که روی آن ثبت کرده‌اند، به چرخاندن نیازی نخواهد داشت؛ اما تشکی که فاقد برچسب باشد؛ باید آن را پشت‌رو کرد؛ زیرا چرخاندن این محصولات به افزایش طول عمر آن‌ها کمک شایانی می‌کند.

اگر تشک شما یک روکش خوب دارد، نیازی نیست که آن را پشت‌ورو کنید؛ اما چرخاندن تشک الزامی است. از این رو برای پشت و رو کردن تشک باید به روکش آن نیز توجه کنید.

در برخی از موارد روکش تشک شما به‌صورت یک‌نواخت نیست و نمی‌توان آن را به‌صورت سرخود چرخاند؛ اما نیاز به نگرانی نیست؛ زیرا با استفاده از راهنمایی که روی تشک درج شده، کار خود را به‌راحتی راه خواهید انداخت.

اما اگر برچسب یا راهنمایی روی محصولتان پیدا نکردید، ‌ به‌احتمال زیاد راهنمای استفاده تشک در وب‌سایت تولیدکننده تشک قرار دارد و شما می‌توانید با استفاده و رعایت نکات وب‌سایت آن‌ها طول عمر تشکتان را افزایش دهید.

دقت کنید که پشت و رو کردن تشک بدون توجه به دستور عمل آن درصورتی‌که محصولتان به نحو خاصی طراحی شده که تنها با رعایت نکات قابل‌استفاده باشد، ‌ باعث ایجاد مشکل و گودشدگی تخت شما می‌شود. در صورت لزوم برای پشت و رو کردن تشکتان یک یادداشت یادآوری تهیه کنید.

تعداد دفعات پشت و رو کردن تشک به نوع محصول شما بستگی دارد. برخی از تشک‌ها را باید هر ۳ ماه یک‌بار زیر و ور کنید این در حالی است که برخی از محصولات هر دو سال یک‌بار به جابه‌جاشدن نیاز دارند.

این نظریه نیز وجود دارد که به‌یادآوردن جهت تعویض تشک ممکن است که دشوار باشد یا از ذهنتان پاک شود؛ به همین دلیل باید برای زمان و جهت تعویض یک یادداشت‌برداری انجام دهید. قبل از اینکه به پشت‌ورو کردن محصولتان مشغول شوید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که تشکتان دوطرفه است.

برخی از تشک‌ها هستند که دوطرفه نیستند و نمی‌شود آن‌ها را زیرورو کرد. برخی دیگر نیز دارای روکش هستند و برای پشت‌ورو کردن آن‌ها باید روکششان را برداشت؛ سپس زیرورو کرد و دوباره آن را جا انداخت. به‌خاطر داشته باشید که این موضوع برای چرخاندن تشک نیز صدق می‌کند.

قبل از اینکه اقدام به چرخاندن کنید تمام وسایل اطراف تخت را بردارید تا فضای کافی برای پشت و رو کردن تشک داشته باشید. عدم توجه به این نکته مهم باعث بروز حوادث و خسارت زیادی خواهد شد. اگر تشک شما دونفره است، حتماً برای چرخاندن آن از یک نفر کمک بگیرید.

نحوه جابه‌جایی و پشت و رو کردن تشک

پشت و رو کردن تشک

چند وقت یک‌بار پشت و رو کردن تشک الزامی است؟

هر چند وقت یکبار تشک را بچرخانیم؟ به طور معمول زیرورو کردن تشک هر چند مدت یک‌بار کار الزامی است؛ زیرا خوابیدن روی این محصول به‌صورت مداوم و یکنواخت باعث فرسایش آن می‌شود؛ البته زمان چرخاندن این محصول به نوع و جنس آن بستگی دارد.

اگر بخواهیم جنس متنوع را مقایسه کنیم؛ باید گفت که تشک‌های لاتکس یا مموری فوم را باید یک یا دومرتبه در سال بچرخانیم؛ همچنین تشک‌های فنری جدید نیز در طول سال به یک الی دور بار چرخاندن نیاز دارند. اگر مدت زیادی بوده که این کار را انجام نداده‌اید، بهتر است که هرچند ماه یک‌بار اقدام به چرخاندن تشکتان بکنید.

اما باید توجه کنید که پشت و رو کردن تشک بیشتر برای تشک‌های قدیمی لازم است، بلکه سروته کردن آن‌ها به‌تنهایی کافی است. اگر تشک شما عمری بیشتر از ۷ سال دارد؛ نباید توقع داشته باشید که چرخاندن یا زیرورو کردن آن به بهبود عملکردش تأثیری بگذارد.

چرا تشک‌های فنری به ۲ الی ۴ بار چرخیدن در سال نیاز دارند؟ چون‌ این نوع از محصولات به‌شدت تحت‌تأثیر وزن کاربر قرار می‌گیرند و منجر به گودرفتگی یا فرسودگی تشک خواهند شد. تشک‌های فنری در صورت مراقبت‌نکردن به‌سرعت فرم خودشان را از دست می‌دهند و در نهایت عملکرد خوبی برای شما به‌جای نخواهند ‌گذاشت.

شماره تماس تولیدی تشک

 

نکاتی برای افزایش طول عمر و پشت و رو کردن تشک

تشک را می‌توان جزو یکی از مهم‌ترین بخش‌های اصلی هر خانه به شمار آورد. در صورت استفاده نادرست و رعایت‌نکردن بسیار از مسائل ممکن است که تشک شما بعد از مدتی برایتان مشکل ایجاد کند.

از آن جایی که استفاده از تشک نامناسب منجر به‌ کمردرد بدخوابی، آسیب به اسکلت بدن یا… می‌شود؛ پس باید با یک سری نکات مهم برای نگهداری و پشت و رو کردن تشک آشنا شوید.

تشک را به طور مکرر چک کنید

برای جلوگیری از آسیب یا فرسایندگی احتمالی بهتر است که هر ۶ ماه یک‌بار چهارچوب تخت و تشک را بررسی کرده یا به پشت و رو کردن تشک مشغول شوید. چرا که هر نوع وسیله‌ای باگذشت زمان و استفاده مکرر فرسوده خواهد شد و این را به‌خاطر بسپارید که تختخواب شما از این قاعده جدا نیست.

تشک را به طور مکرر چک کنید

پشت و رو کردن تشک

در گوشه‌ای از تخت ننشینید

این موضوع را به یاد داشته باشید که تختخواب برای درازکشیدن است نه نشستن. این محصول به علت ساختار و هدف تولیدی که دارد از جنس نرمی برخوردار شده است و طراحی آن به نحوی بوده که فشار باید به‌صورت یکسان به تمام نقاط آن وارد شود تا تشک از حالت یک‌نواختی در نیاید.

تشک خود را جارو بکشید

به‌احتمال زیاد شنیدن جمله تشک خود را جارو بکشید برایتان عجیب باشد؛ اما رعایت این نکته باعث می‌شود که تشک شما همواره تمیز و مرتب بماند؛ به همین دلیل باید به‌صورت مرتب تشک را جارو بکشید تا از ورود گردوغبار به داخل آن جلوگیری کنید.

سطح تشک را بپوشانید

اگر می‌خواهید که سطح محصول خریداری شده همواره تمیز و بدون هیچ‌گونه لک یا گردوغباری باشد؛ باید به‌غیراز پشت و رو کردن تشک به‌صورت مرتب روی آن را به‌وسیله ملحفه یا روکش مناسب بپوشانید. برای انجام‌دادن این کار بهتر است که در ابتدا سطح تشک خودتان را به‌وسیله یک‌پارچه ضد آب به طور کامل پوشیده کنید.

اما این نکته را در نظر داشته باشید که برخی از تشک‌ها خودشان دارای روکش اضافی هستند؛ به همین دلیل از ایجاد عوامل حساسیت‌زا جلوگیری می‌کنند.

بوی تشک را برطرف کنید

درصورتی‌که تشک شما بوی بدی از خودش منتشر می‌کند، ‌کافی است که مقدار کمی جوش‌شیرین روی آن بریزید. اکنون باید مدتی صبر کنید تا آن بوی نامساعد از بین برود و در انتها با استفاده از یک جاروبرقی تمام جوش‌شیرین روی تخت را پاک کنید.

برای جلوگیری از گودی تخت بهتر است که هر چند وقت یک ‌بار کار پشت و رو کردن تشک را انجام دهید.

خرید تشک‌های باکیفیت از تشک رویال

تولیدی تشک رویال با بیشتر از ۲۲ سال سابقه کاری در حال تولید انواع محصولات کالای خواب است. کمپانی رویال در سال‌های اخیر توانسته که با استفاده از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا بهترین و باکیفیت‌ترین کالاهای خواب را تولید و به بازار عرضه کند. هدف اصلی این گروه تولید کالای باکیفیت جهت جلب رضایت مشتری است.

شما با خرید محصولات رویال و رعایت نکات استفاده از آن‌ها مانند تمیز نگه‌داشتن، ‌ طرز استفاده استاندارد و به پشت و رو کردن تشک به‌صورت مرتب می‌توانید زمانی حدود ۱۰ سال عمر مفید از تشک رویال استفاده کنید.

خرید تشک‌های باکیفیت از تشک رویال

پشت و رو کردن تشک

سخن پایانی

پشت و رو کردن تشک و چرخاندن آن یکی از راه‌های است که در چند سال گذشته برای جلوگیری از گود رفتن و خراب‌شدن تشک از آن استفاده می‌کردند؛ اما باید این نکته را در نظر گرفت که تشک‌های امروزی به پشت‌ورو شدن نیازی ندارند؛ اما به طور معمول چرخاندن آن‌ها منجر به افزایش طول عمر تشک خواهد شد.

سؤالات متداول

۱. برای ازبین‌بردن بوی بد تشک باید چه‌کار کرد؟

می‌توان مقداری جوش‌شیرین روی تشک ریخته و بعد از مدتی آن را با جاروبرقی تمیز کنید.

۲. برای جلوگیری از گود رفتن تشک باید چه‌کار کرد؟

پشت و رو کردن تشک هر چند مدت یک ‌بار

۳. آیا همه تشک‌ها به پشت‌ورو شدن نیاز دارند؟

خیر برخی از آن‌ها را هرچند مدت یک‌بار باید فقط بچرخانید.

 

سایر مقالات:

خواب و تأثیر آن بر خلاقیت-اختراعاتی که پس از یک خواب کوتاه ایجاد شده‌اند!
5 مرحله چرخه خواب- خواب طبیعی و مراحل و چرخه آن
آشنایی با 2 روش شستشوی روتختی بدون آسیب به پارچه آن

 

شماره تماس تولیدی تشک

 

لیست قیمت:

   
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,235,905
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,581,250
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,150,500
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,471,810
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,189,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,581,250
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,150,500
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,909,500
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,162,500
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,518,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,644,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm2,175,800
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,884,200
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm3,289,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,568,600
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,865,875
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm3,352,250
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,731,750
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,771,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm2,024,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,960,100
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,668,500
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm4,048,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,872,200
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm2,165,900
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm3,073,400
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,993,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm4,331,800
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm2,057,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,361,920
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm3,297,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm4,386,250
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,719,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,232,450
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,025,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,404,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,788,640
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm6,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm2,879,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,856,270
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,566,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm7,260,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,707,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,630,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm5,033,600
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm7,623,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm9,438,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm10,067,200
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,719,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm6,393,640
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm9,680,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm12,015,300
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm12,777,600
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm6,007,650
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm7,367,800
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm9,075,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,640,200
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm12,535,600
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,820,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm8,143,300
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm11,473,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,278,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,286,600
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm7,139,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,500,400
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,032,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,867,700
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,000,800
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,439,900
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,936,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,541,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,872,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,815,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,613,600
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,448,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,622,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm5,227,200
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,311,100
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,630,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm6,558,200
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm7,260,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,902,380
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm5,106,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,826,820
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm9,159,700
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm10,212,400
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,567,750
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,993,800
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm9,438,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm12,463,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm13,794,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,255,700
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm8,107,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm10,890,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm14,036,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm16,214,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm7,018,000

 

شماره تماس تولیدی تشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.