راهنمای خرید

ابعاد مناسب تشک – 3 سایز استاندارد طول و عرض و ارتفاع تشک

راهنمای انتخاب ابعاد مناسب ابعاد تشک (یک نفره، دو نفره و نوزاد)

ابعاد مناسب تشک را باید کی از مهم‌ترین عوامل تأثیر‌گذار بر خواب معرفی کرد. در زمان توجه به این عامل مهم، باید بر اساس راهنمای انتخاب مناسب ابعاد تشک عمل کرد تا امکان تجربه خواب خوش و آرام با آن، وجود داشته باشد. البته بر اساس اصول اشاره شده برای انتخاب سایز تشک تخت، باید به قد و فرم بدن توجه کرد.

البته توجه به متراژ اتاق خواب در کنار وجود چارچوب تختخواب از دیگر مسائلی است که در سایز تشک تخت باید به آن توجه نمود. طی این مقاله به بیان اطلاعاتی در رابطه با ابعاد مناسب تشک و اندازه استاندارد تشک خواب خواهیم پرداخت. در صورت علاقه به این موضوع مهم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری

 

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره

14,035,000 تومان16,210,000 تومان
تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره نکات مهم در انتخاب جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو

تشک رویال مدل آرامش دو نفره

2,905,000 تومان3,160,000 تومان
تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک نفره چه کاربردهایی دارد؟ تشک رویال مدل آرامش دو نفره و یک

تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره

3,025,000 تومان4,400,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ یک‌ نفره و دو

تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره

12,015,000 تومان12,775,000 تومان
تشک رویال مدل پددار لیدوما دو نفره چه موقع باید نسبت به خرید تشک اقدام کرد؟ آیا می‌دانید قیمت تشک

راهنمای انتخاب مناسب ابعاد تشک

در زمان خرید تشک، توجه به این مسئله ضروری است که همه افراد شرایط یکسانی ندارند؛ بنابراین هنگام انتخاب تشکی با ابعاد مناسب، باید نیاز‌های هر فرد به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار بگیرد. به طور مثال شخصی که دارای مشکلاتی در ستون فقرات یا کمر است، نمی‌تواند از هر کالای خوابی بهره ببرد.

این شخص در زمان انتخاب سایز مناسب تشک، باید یک سری عوامل مهم را در ذهن داشته باشد. بخشی از این اصلی‌ترین عوامل تعیین ابعاد مناسب تشک، شامل لیست زیر هستند.

متراژ و فضای اتاق خواب

یکی از مهم‌ترین فاکتور‌ها در تعیین ابعاد مناسب تشک، متراژ اتاق خواب است؛ بنابراین افراد قبل از خرید تشک، باید از اندازه دقیق اتاق خواب اطلاع داشته باشند تا پس از انتخاب تشک و تختخواب، برای رفت و آمد یا هر کاری در اتاق خواب خود با مشکل مواجه نشوند.

وجود پارتنر یا همسر

هنگام خرید کالای خواب و ابعاد تشک خوشخواب مناسب، توجه به این نکته ضروری است که فرد به تنهایی قرار است بخوابد یا با همسر خود، قصد خوابیدن روی تختخواب را دارد. آیا شخص در خواب غلت خواهد زد یا خیر؟ در کنار شخص، حیوان خانگی قرار است بخوابد یا خیر؟

مطمئناً پاسخ به این پرسش‌ها در زمان انتخاب ابعاد مناسب تشک، تأثیر‌گذار هستند. اندازه استاندارد تشک یک نفره ۹۰، ۱۲۰ و ۱۴۰ خواهد بود. اما اندازه استاندارد تشک دو نفره ۱۶۰، ۱۸۰ و ۲۰۰ است. اکنون شخص با توجه به سایز مناسب تشک و شرایط خود، بهترین اندازه تشک‌های یک یا دو نفره انتخاب کند.

فرم بدن

از مهم‌ترین فاکتور‌ها در زمان تعیین سایز مناسب تشک تختخواب، فرم یا حالت بدن شخص استفاده‌کننده از آن خواهد بود. در حال کلی طول استاندارد در تمام سایز‌ها، ۲۰۰ سانتی‌متر بوده و افراد در صورت نیاز به طول بیشتر یا کمتر، باید به سراغ تشک‌های سفارشی بروند.

البته افرادی که اندام متوسط تا بزرگ دارند، معمولاً تختخواب یا تشک آن‌ها ۱۲۰ و ۱۴۰ سانتی‌متر خواهد بود تا در روی تشک و تختخواب، خواب راحتی با فضای کافی را داشته باشند.

عادت‌های فرد در زمان خواب

از جمله مسائلی که نقش تعیین‌کننده در ابعاد مناسب تشک را ایفا خواهد کرد، عادت‌های افراد در زمان خواب است. در صورتی که فرد هنگام خواب، زیاد جا به جا خواهد شد؛ بهتر است که عرض تشک انتخابی او ۱۲۰ و ۱۴۰ باشد. حتی انتخاب تشکی با عرض ۱۶۰ نیز، می‌توانند برای او بهترین گزینه باشد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

مشکلات جسمی

یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین ابعاد مناسب تشک، وجود بیماری خاص مانند دیسک کمر در شخص خواهد بود. در این موقعیت در صورت توجه نکردن به این مسئله، مطمئناً مشکلات جسمی شخص بیشتر خواهد شد. البته این افراد در زمان انتخاب ابعاد تشک خوشخواب، باید بر طبق سخنان دکتر خود عمل کنند.

بودجه

بدون شک قیمت تشک‌ها بر اساس ابعاد آن‌ها، دچار نوساناتی است. در صورتی که افراد در میان ابعاد مناسب تشک، به سراغ محصولاتی با سایز ۱۶۰ سانتی‌متر بروند؛ قیمت کمتری را باید نسبت به تشکی با ابعاد ۱۸۰ سانتی‌متر پرداخت کند.

بنابراین افراد در کنار تمام عوامل یاد شده برای تعیین ابعاد مناسب تشک، حتماً بودجه خود را نیز در نظر بگیرند تا‌ ایده‌آل‌ترین کالای خواب موجود در بازار را انتخاب کنند.

اندازه استاندارد تشک خواب

در صورتی که افراد قصد خرید تشک‌های یک یا دو نفره و نوزاد را دارند، باید بر اساس اصول و استاندارد‌های اشاره شده در راهنمای خرید ابعاد مناسب تشک عمل کنند. بدون تردید در صورت رعایت این اصول، کالای خواب انتخابی آن‌ها بهترین بوده و تجربه خواب خوشی را به آن‌ها، ارائه خواهد داد.

سایز استاندارد تشک نوجوان

بسیاری از والدین در زمان انتخاب سرویس خواب فرزند نوجوان خود، به سراغ تختخواب و تشک‌های یک نفره خواهند رفت. اما امروز بیشتر تولید‌کنندگان برای رده سنی، تشک‌های در ابعاد ۸۰ *۱۸۰ سانتی‌متر را طراحی و تولید کرده‌اند؛ بنابراین هنگام انتخاب ابعاد مناسب تشک نوجوان، باید بر اساس این سایز عمل کرد.

سایز استاندارد تشک نوزاد

ایده‌آل‌ترین و مناسب‌ترین سایز تشک‌های نوزادان، می‌تواند ۷۰*۱۳۰ سانتی‌متر یا ۷۵*۱۳۵ سانتی‌متر باشد. البته در صورتی که ابعاد تختخواب انتخاب شده با این ابعاد مناسب تشک نوزاد، یکسان نباشد؛ والدین چاره‌ای جز سفارش تشک بر اساس تختخواب نوزاد خود را ندارند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

اندازه استاندار تشک یک نفره

به طور معمول سایز تشک‌های یک نفره ۹۰*۲۰۰ سانتی‌متر بوده و البته بیشتر مناسب جوانان یا نوجوانان قد بلند خواهد بود. البته این سایز استاندارد تشک یک نفره، مناسب افراد بزرگسال نیز بوده و بیشتر تختخواب‌های تولید در سراسر ایران، بر طبق همین سایز تشک تولید خواهند شد.

اما تشک تک نفره با سایز ۱۲۰ *۲۰۰ سانتی‌متر، بزرگ‌تر بوده و البته این ابعاد مناسب تشک، بیشتر برای افراد چاق قابل استفاده است. همچنین در بسیاری از تولید‌های سایز استاندارد تشک بزرگسالان، دارای عرض ۹۰ هستند؛ زیرا خریداران تشک و تختخواب، عرض ۹۰ را بر عرض ۱۲۰ ترجیح خواهند داد.

سایز استاندارد تشک دو نفره

بسیاری از زوج‌های جوان هنگام انتخاب جهیزیه، تختخواب را نیز خرید خواهند کرد. البته تولیدکنندگان تشک و تختخواب‌های دو نفره، یک سری استاندارد‌های خاصی برای سایز محصولات خود دارد که هنگام تولید، بر طبق آن‌ها عمل خواهند کرد.

اکنون زوج‌های جوان با توجه به عواملی مانند بودجه و متراژ اتاق خواب خود، می‌توانند از بین سایز‌های مختلف تشک و تختخواب دو نفره بهترین را انتخاب کنند. اصلی‌ترین سایز‌های تشک دو نفره، شامل موارد زیر خواهد بود.

سایز ۱۴۰ * ۲۰۰ سانتی‌متر

زوج‌های جوان تشک‌های دو نفره با سایز ۱۴۰*۲۰۰ سانتی‌متر را، انتخاب خواهند کرد. زیرا برای این سایز از تشک‌های دو نفره، پیدا کردن سرویس خواب خیلی سخت است؛ بنابراین با توجه به این محدودیت در پیدا کردن تختخواب، بزرگسالانی که در زمان خواب به فضای بیشتری نیاز دارند؛ آن را انتخاب خواهند کرد.

البته این افراد نیز برای این سایز از تشک‌های دو نفره، تختخواب سفارش خواهند داد. همچنین استفاده از این تشک‌ها و تختخواب‌های با سایز ۱۴۰*۲۰۰ سانتی‌متری در اتاق مهمان، می‌تواند گزینه ایده‌آلی باشد.

محصولات تشک رویال:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

کفی تخت چوبی

تشک کوین با سایز ۱۶۰ * ۲۰۰ سانتی‌متر

رایج‌ترین ابعاد مناسب تشک دو نفره، تشک‌های کوین با سایز ۱۶۰*۲۰۰ سانتی‌متر هستند. تقریباً تمام تولید‌کنندگان تختخواب، بیشتر تخت‌های دو نفره خود را بر اساس این سایز تشک تولید خواهند کرد. در صورتی که افراد به دنبال ابعاد مناسب تشک دو نفره یا استاندارد هستند؛ حتماً تشک‌های کوین را انتخاب کنند.

تشک کینگ با سایز ۱۸۰ * ۲۰۰ سانتی‌متر

در صورتی که متراژ اتاق خواب، بزرگ است، افراد حتماً از ابعاد مناسب تشک دو نفره کینگ بهره ببرند. البته این مدل از تشک‌ها، مناسب زوج‌های جوانی است که در زمان خواب، نیاز‌مند فضای بیشتری هستند.

تشک دو نفره ۲۰۰ *۲۰۰ سانتی‌متر

در اتاق‌های بسیار بزرگ، حتماً از تشک و تختخواب دو نفره ۲۰۰ *۲۰۰ سانتی‌متر استفاده خواهد شد. این مدل از تشک‌ها را، تشک کامل دو نفره نیز نام نهاده‌اند.

قطر استاندارد تشک خوشخواب

هنگام انتخاب تشک برای تختخواب، باید به قطر یا ضخامت آن‌ها توجه بسیار کرد. زیرا قطر و ضخامت تشک، نقش تعیین‌کننده در زیبایی دکوراسیون اتاق خواب دارد. در حالت کلی قطر استاندارد تشک خوشخواب، بر چهار دسته تقسیم شده و این چهار گروه، عبارت هستند از:

  • قطر ۶ تا ۱۳ سانتی‌متر یا تشک کم پروفیل
  • قطر ۱۳ تا ۲۱ سانتی‌متر یا تشک نازک
  • قطر ۲۲ تا ۳۰ سانتی‌متر یا تشک استاندارد
  • قطر ۳۱ تا ۵۰ سانتی‌متر یا تشک ضخیم

اکنون شخص در زمان انتخاب ابعاد مناسب تشک و قطر آن باید در کنار بودجه و سلیقه، جنس و ساختار این کالای خواب را در نظر داشته باشد. مطمئناً تشک‌های با ابعاد قطر یا ضخامت بیشتر، گران‌تر هستند. البته این گرانی، نشان دهند کیفیت محصول و امکان ارائه خواب آرام نخواهند بود.

برای خرید سایز استاندارد تشک رویال به کجا باید مراجعه کنیم؟

بدون شک در صورت مراجعه به سایت تشک رویال، امکان خرید انواع تشک رویال با سایز‌های استاندارد را خواهید داشت. در این فروشگاه اینترنتی امکان خرید تشک یک نفره، خرید تشک مسافرتی، خرید تشک دو نفره و همچنین خرید تشک پاکتی برای همگان فراهم شده است.

البته شما می‌توانید از بین انواع تشک متصل، انواع تشک طبی و انواع تشک فنری بهترین گزینه را بر اساس نیاز و بودجه خود انتخاب کنید. مطمئن باشید که با انتخاب تشک از این سایت معتبر، خرید لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

سخن پایانی

در صورتی که افراد به دنبال تجربه خواب آرام هستند، حتماً به ابعاد مناسب تشک توجه بسیار کنند. زیرا اندازه استاندارد تشک خواب به میزان کیفیت متریال استفاده شده این کالای پر کاربرد، دارای اهمیت است. زیرا در صورت انتخاب اشتباه تشک به ویژه افرادی که بیماری خاصی مانند کمر درد دارند، باعث بیشتر شدن درد خواهد شد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:

مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,074,700
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,375,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm1,870,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,149,400
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,034,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,375,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm1,870,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm2,530,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm2,750,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,320,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری23 cm1,430,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری23 cm1,892,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری23 cm2,508,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری23 cm2,860,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری23 cm1,364,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری24 cm1,622,500
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری24 cm2,200,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری24 cm2,915,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری24 cm3,245,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری24 cm1,540,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری27 cm1,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری27 cm2,574,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری27 cm3,190,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری27 cm3,520,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری27 cm1,628,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی28 cm1,969,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی28 cm2,794,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی28 cm3,630,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی28 cm3,938,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm1,870,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی29 cm2,147,200
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی29 cm2,997,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی29 cm3,987,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی29 cm4,290,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی29 cm2,029,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm2,750,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm4,004,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm5,262,400
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm5,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,718,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm3,505,700
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm5,060,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm6,600,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm7,007,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm3,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی30 cm4,576,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی30 cm6,930,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی30 cm8,580,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی30 cm9,152,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی30 cm4,290,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی34 cm5,812,400
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی34 cm8,800,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی34 cm10,923,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی34 cm11,616,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی34 cm5,461,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm5,698,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm8,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm10,582,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)31 cm11,396,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)31 cm5,291,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm7,403,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm10,043,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,980,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm14,806,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm6,490,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,364,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm1,848,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm2,607,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm2,728,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,309,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm1,760,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm2,310,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm3,520,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم20 cm2,376,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم20 cm3,135,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم20 cm4,202,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم20 cm4,752,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم20 cm2,101,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم21 cm3,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم21 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم21 cm5,962,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم21 cm6,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم21 cm5,365,800
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم30 cm4,642,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم30 cm6,206,200
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم30 cm8,327,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم30 cm9,284,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم30 cm4,152,500
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm6,358,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm8,580,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm11,330,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm12,540,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm5,687,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت(تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm7,370,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm9,900,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm12,760,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm14,740,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm6,380,000

سایر مقالات:

5 علت خستگی مداوم- راه حل : بهترین تشک طبی برای رفع خستگی
تأثیر بالش بر خواب- معرفی 3 مدل بالش مخصوص تشک خواب رویال
روش های نظامی خوابیدن - تکنیک خوابیدن در 10 ثانیه

شماره تماس تولیدی تشک رویال

1 نظر در “ابعاد مناسب تشک – 3 سایز استاندارد طول و عرض و ارتفاع تشک

  1. سمیرا گفت:

    تشک با سایز سفارشی خودمون چند روزه تحویل داده می شه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *