برندهای تشک

تأثیر بالش بر خواب- معرفی 3 مدل بالش مخصوص تشک خواب رویال

تاثیر بالش بر خواب

بالش چه تأثیری بر کیفیت خواب دارد؟

با توجه به تاثیر بالش بر خواب، نباید وجود آن را نادیده گرفت. بدون شک خوابیدن روی بالش مناسب و با کیفیت، خواب خوشی را نصیب افراد خواهد کرد. در زمان خرید بالش با کیفیت، باید براساس راهنمای انتخاب آن کنند تا از مشکلات جسمانی مانند درد گردن، دور باشند.

البته افراد در زمان خرید بالش، باید به اندازه و ارتفاع تشک به آن توجه کنند. طی این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با تاثیر بالش بر خواب و ارتفاع بالش طبی، خواهیم پرداخت. در صورت علاقه به چنین موضوع جذاب و مهم، تا انتها مطلب همراه ما باشید.

بالش چه تأثیری بر کیفیت خواب دارد؟

تاثیر بالش بر خواب

 

 

 

تاثیر بالش بر خواب

از مهم‌ترین مسائلی که در رابطه با بالش مورد توجه قرار داد، متریال استفاده شده در آن است. زیرا متریال موجود در آن روی تاثیر بالش بر خواب، نقش مثبت ایفا خواهد کرد؛ بنابراین با توجه به این مسئله که انسان، تقریباً یک سوم از عمر خود را در خواب خواهند گذراند، باید با دقت، ریز بینی و نکته سنجی بسیار برای خرید بالش اقدام کرد.

البته بالش علاوه بر اینکه بخشی از سرویس خواب بوده و در ایجاد خواب یا استراحت مناسب تأثیر‌گذار است؛ از ستون فقرات و همچنین گردن افراد نیز حمایت لازم را خواهد کرد. البته در کنار تاثیر بالش بر خواب، باید اثر‌گذاری آن را روی تنفس افراد نیز مورد توجه قرار داد.

از جمله تاثیر بالش بر خواب را می‌توان، بیدار شدن‌های مداوم هنگام خواب شبانه مشاهد کرد. در صورت انتخاب بالش اشتباه یا عادت نامناسبی مانند گذاشتن دست زیر سر هنگام خواب، مطمئناً فرد خواب با کیفیت و کمیت لازم را تجربه نخواهد کرد. همچنین به احتمال زیاد دچار درد‌های در ناحیه گردن یا کمر درد خواهد شد.

عوارض بالش سفت و نا مناسب

خواب تأثیر مهمی بر سلامت روح و جسم انسان‌ها دارد؛ بنابراین انتخاب بالش مناسب برای خواب دقیقاً به اندازه خرید تشک با کیفیت، در حفظ و ایجاد سلامتی تأثیر‌گذار است. بدون شک افراد با توجه به تاثیر بالش بر خواب، باید انتخاب دقیقی انجام دهند تا از عوارض جسمی خرید اشتباه، در‌ امان باشند. در ادامه به اصلی‌ترین نشانه‌های بالش نامناسب، پرداخته شده است.

عوارض بالش سفت و نا مناسب

تاثیر بالش بر خواب

 

 

گردن درد

تاثیر بالش بر خواب و گردن، کاملاً مشخص است. مطمئناً انتخاب بالش نا مناسب، تراز ستون فقرات در کنار گردن به هم خورده و نهایتاً عضلات گردن، دچار کشیدگی خواهد شد. بالش مناسب برای گردن، نباید از نوع خیلی نازک یا پشمی باشد. افراد در طول شبانه روز حدود ۷ تا ۹ ساعت، سر روی بالش گذاشته و خواب را تجربه خواهند کرد.

بنابراین انتخاب درست بالش بر کیفیت زندگی شخصی و اجتماعی، تأثیر مثبت خواهد گذاشت. همچنین آن دسته از افرادی که مشکلات مانند دیسک گردن دارند، باید به سراغ بالش مناسب برای دیسک گردن بروند. زیرا در غیر این صورت، درد آن‌ها بیشتر شده و همچنین بهترین حالت یا فرم خواب برای این عزیزان، خوابیدن روی شکم خواهد بود.

درد کمر

از نشانه‌های بالش نا مناسب، کمر درد است؛ زیرا این درد زمانی به وجود خواهد آمد که ارتفاع بالش طبی، بیش از اندازه استاندارد باشد. در نتیجه این امر، ستون فقرات و کمر از سطح تشک فاصله بسیاری دارند. این میزان فاصله به مرور زمان باعث ایجا انحنا غیر طبیعی در کمر شده و در نهایت درد‌های آزار دهنده را نصیب افراد خواهد کرد.

البته به همان اندازه که تاثیر بالش بر خواب با ارتفاع زیاد، باعث درد کمرخواهد شد؛ ارتفاع کم آن نیز منجر به ایجاد آسیب‌های جبران ناپذیر در کمر خواهد شد. زیرا بالش با ارتفاع کم، سر و گردن را در وضعیت تراز قرار نخواهند داد. انتخاب بالش مناسب برای کمر درد، باید دارای ارتفاع مناسب باشد.

درد کمر

تاثیر بالش بر خواب

 

 

گرفتگی یا کوفتگی بدن

مطمئناً انتخاب ارتفاع نا مناسب بالش، باعث خواهد شد که گردن و سر افراد، در یک وضعیت استاندارد قرار نگیرند. این مسئله در زمان، کوفتگی یا گرفتگی عضلانی را در شخص ایجاد کرده و در نتیجه هنگام بیدار شدن از خواب، درد‌های آزار دهنده‌ای را باید تحمل کند.

بنابراین افراد با توجه به تاثیر بالش بر خواب و کیفیت عملکرد روزانه، حتماً به سراغ بهترین برند بالش بروند تا با وجود کیفیت مواد اولیه و ارتفاع مناسب، خواب راحتی داشته باشند.

سردرد یا میگرن

سردرد‌های عصبی یا میگرنی، گاهی به دلیل انتخاب نامناسب بالش است. زیرا در چنین موقعیتی، گردن شخص در یک شرایط استاندارد قرار نگرفته و در نتیجه رشته‌های عصبی سر، تحت فشار قرار خواهند گرفت. بنابراین با افراد با انتخاب بالش مناسب برای میگرن و ارتفاع استاندارد، از سردرد‌های عصبی جلوگیری کنند.

معضلات تنفسی و گوارش

در صورتی که افراد کالای خواب استانداردی را انتخاب کنند، مطمئناً تاثیر بالش بر خواب را به خوبی مشاهده خواهند کرد. یکی از مهم‌ترین مشکلاتی تنفسی که به واسطه انتخاب نامناسب بالش رخ خواهد داد، آپنه بوده و شخص در چنین حالتی دچار وقف‌های مداوم تنفسی خواهد شد.

همچنین برگشت اسید معده به دهان و گلو یا رفلاکس معده، به دلیل انتخاب اشتباه بالش خواهد بود. بالش‌های نازک یا ارتفاع استاندارد نداشتن این بخش از کالای خواب، باعث ایجاد مشکلات گوارش خواهد شد. بنابراین افراد جهت دور شدن از چنین مشکلاتی، باید بالش مناسب برای خواب انتخاب کنند.

معضلات تنفسی و گوارش

تاثیر بالش بر خواب

 

 

بیدار شدن مداوم در طول خواب شبانه

خوابیدن روی بالش غیر استاندارد و بی‌کیفیت، باعث خواهد شد که افراد در تمام طول شب، بار‌ها بیدار شوند. البته بیدار شدن در خواب، یک امر کاملاً طبیعی است؛ ولی نه به اندازه‌ای که باعث از دست دادن کیفیت خواب شود.

بنابراین با توجه به تاثیر بالش بر خواب، افراد باید بالش طبی نرم یا سفت مطابق نیاز و سلیقه خود انتخاب کنند تا دچار چنین مشکلی نشوند.

فرم‌های مختلف خوابیدن افراد و بالش مناسب

امروزه پژوهشگران براساس تحقیقات خود در رابطه با فرم خواب، به نتیاج درخشانی رسیده‌اند. این عزیزان معتقد هستند که افراد با توجه به تاثیر بالش بر خواب، باید هنگام انتخاب آن چکونگی فرم خواب را در نظر بگیرند. اما در ادامه به بیان مطالبی درباره اصلی‌ترین حالت‌های خواب و چگونگی انتخاب بالش، بیشتر پرداخته خواهد شد.

فرم‌های مختلف خوابیدن افراد و بالش مناسب

تاثیر بالش بر خواب

 

 

خوابیدن به پهلو

در صورتی که افراد بیشتر به سمت پهلو، خواهند خوابید؛ باید بالش‌های سفت را انتخاب کنند. این نوع از بالش‌ها، حمایت لازم را از ستون فقرات خواهد داشت. به عبارتی دیگر شرایط ستون فقرات چنین افرادی هنگام خواب، دقیقاً مانند زمان ‌ایستادن است.

خوابیدن به پشت

افرادی که علاقه‌مند به خوابیدن به پشت هستند، حتماً از یک بالش نازک بهره ببرند. این نوع از بالش‌ها، اجازه نخواهند داد که سر فرد به جلو خم شود.

خوابیدن روی شکم

آن گروه از افرادی که روی شکم، خواب بهتری دارند؛ باید بالش خیلی نازک را انتخاب کنند. زیرا اینگونه سر در وضعیت استاندارد قرار گرفته و در نهایت فشاری بر گردن وارد نخواهد شد.

رنگ بالش و تأثیر آن بر کیفیت خواب

بسیاری از افراد نسبت به تأثیر رنگ بر زیبایی دکوراسیون منزل آشنایی نداشته و همچنین بدون هرگونه شناختی، برای خرید وسایل خانه از جمله کاور بالش و روتختی خواهند پرداخت. مطمئناً با توجه به تاثیر بالش بر خواب و انتخاب رنگ مناسب، افراد خواب راحتی را تجربه خواهند کرد.

در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با رنگ‌های کاور و تاثیر بالش بر خواب، پرداخته شده است.

رنگ بالش و تأثیر آن بر کیفیت خواب

تاثیر بالش بر خواب

 

 

رنگ مشکی روبالشی

پژوهشگران رنگ مشکی را نشان دهنده قدرت، معرفی کرده‌اند. اما آن‌ها بر این عقیده، باور دارند که رنگ مشکی روبالشی منجر به کاهش وزن شده و در عین حال باعث افزایش حس ترس، خواهد شد.

رنگ سفید روبالشی

این رنگ حس آرامش را به افراد، هدیه داده و همچنین تمییزی را با خود، به ارمغان خواهند آورد.

رنگ سفید روبالشی

تاثیر بالش بر خواب

 

 

 

روبالشی به رنگ قرمز

انتخاب روبالشی به رنگ قرمز در افزایش احساسات خشم و عصبانیت، بسیار مؤثر است. بنابراین در زمان خرید این رنگ از روبالشی، به مسئله افزایش خشم توجه شود.

رنگ آبی روبالشی

در صورتی که افراد رنگ آبی روبالشی را انتخاب کنند، مطمئناً با افزایش حس شادی و نشاط مواجه خواهند شد. البته این رنگ در کاهش ضربان قلب و حرارت بدن نیز، تأثیر‌گذار بوده و همچنین منجر به کاهش وزن خواهد شد.

روبالشی به رنگ سبز

بدون تردید انتخاب رنگ سبز برای روبالشی، باعث ایجاد تمرکز در دانش‌آموزان شده و همچنین آرامش را با خود برای فرد، به ارمغان خواهد آورد. البته این نوع از روبالشی‌ها تأثیر مثبتی بر کاهش میزان استرس و درد‌های گوارشی نیز دارند.

جهت خرید تشک و بالش، به کجا مراجعه کنیم؟

سایت تشک رویال را باید، معتبر‌ترین و معروف‌ترین فروشگاه اینترنتی چهت خرید انواع تشک رویال در کنار روبالشی معرفی کرد. شما در این سایت امکان خرید انواع تشک دو نفره، انواع تشک یک نفره، انواع تشک طبی و بهترین تشک متصل را خواهید داشت.

همچنین با توجه به وجود انواع تشک پاکتی، انواع تشک فنری و انواع تشک متصل بهترین گزینه را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. سپس با توجه به فضا دکوراسیون اتاق خواب و سلیقه خود، از بین رنگ‌های متنوع روبالشی یکی را انتخاب کنید. بدون شک خرید تشک، روبالشی و روتختی از این سایت لذت بخش خواهد بود.

جهت خرید تشک و بالش، به کجا مراجعه کنیم؟

تاثیر بالش بر خواب

 

 

سخن پایانی

بسیاری از محققان در رابطه با نحوه خوابیدن افراد، انتخاب تشک و تأثیر بالش بر خواب تحقیقات متعددی انجام داده‌اند. این محققان معتقد هستند که افراد در زمان خرید بالش، باید بر متریال موجود در آن توجه کنند؛ زیرا در صورت انتخاب اشتباه، مطمئناً کمر درد یا گردن درد به سراغ آن‌ها خواهد آمد.

همچنین توجه به رنگ روبالشی در زمان خرید، بسیار با اهمیت است. به طور مثال رنگ قرمز روبالشی، باعث افزایش حس خشم شده و در نقطه مقابل آن آبی، منجر به ایجاد آرامش خواهد شد.

 

لیست قیمت:

مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ماسا  90×200 فنری 20 cm 900,000
تشک رویال مدل ماسا 120×200 فنری 20 cm 1,190,000
تشک رویال مدل ماسا 160×200 فنری 20 cm 1,610,000
تشک رویال مدل ماسا 180×200 فنری 20 cm 1,840,000
تشک رویال مدل ماسا 80×180 نوجوان فنری 20 cm 870,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آرامش 90×200 فنری 22 cm 1,170,000
تشک رویال مدل آرامش 120×200 فنری 22 cm 1,610,000
تشک رویال مدل آرامش 160×200 فنری 22 cm 2,130,000
تشک رویال مدل آرامش 180×200 فنری 22 cm 2,340,000
تشک رویال مدل آرامش 80×180  نوجوان فنری 22 cm 1,130,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 90×200 فنری متصل 21 cm 1,296,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 120×200 فنری 21 cm 1,667,500
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 160×200 فنری 21 cm 2,162,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 180×200 فنری 21 cm 2,668,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 21 cm 1,184,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 90×200 فنری 24 cm 1,400,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 120×200 فنری 24 cm 1,955,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 160×200 فنری 24 cm 2,530,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 180×200 فنری 24 cm 2,760,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1 80×180  نوجوان فنری 24 cm 2,460,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل رز-درجه 2 90×200 فنری متصل 26 cm 1,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 120×200 فنری 26 cm 2,250,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 160×200 فنری 26 cm 2,760,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 180×200 فنری 26 cm 3,060,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2 80×180  نوجوان فنری 26 cm 1,415,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 1,725,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 2,415,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 3,185,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 3,395,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 1,633,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 90×200 طبی 29 cm 1,863,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 120×200 طبی 29 cm 2,587,500
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 160×200 طبی 29 cm 3,450,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 180×200 طبی 29 cm 3,680,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک 80×180 نوجوان طبی 29 cm 1,759,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,200,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 3,220,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 4,250,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 4,500,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,104,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 2,820,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 4,111,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 5,390,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 5,635,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 2,622,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 3,680,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 5,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 6,950,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 7,360,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 3,500,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 90×200 طبی 28 cm 4,674,750
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 120×200 طبی 28 cm 7,084,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 160×200 طبی 28 cm 8,786,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 180×200 طبی 28 cm 9,349,500
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1 80×180 نوجوان طبی 28 cm 4,416,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,081,250
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 7,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 9,250,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 10,162,500
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 4,625,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 90×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 6,468,750
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 120×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 8,777,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 160×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 11,375,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 180×200 فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 12,937,500
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک 80×180 نوجوان فنری منفصل (پاکتی) 28 cm 5,687,500
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 90×200 طبی فوم 28 cm 12,812,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 120×200 طبی فوم 28 cm 1,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 160×200 طبی فوم 28 cm 2,462,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 180×200 طبی فوم 28 cm 2,762,500
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,231,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 90×200 طبی فوم 28 cm 1,668,750
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 120×200 طبی فوم 28 cm 2,175,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 160×200 طبی فوم 28 cm 3,037,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 180×200 طبی فوم 28 cm 3,687,500
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 1,600,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت   حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 90×200 طبی فوم 28 cm 2,162,500
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 120×200 طبی فوم 28 cm 2,860,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 160×200 طبی فوم 28 cm 3,826,250
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 180×200 طبی فوم 28 cm 4,325,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,056,250
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 90×200 طبی فوم 28 cm 2,875,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 120×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 160×200 طبی فوم 28 cm 5,420,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 180×200 طبی فوم 28 cm 5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 2,710,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 90×200 طبی فوم 28 cm 4,062,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 120×200 طبی فوم 28 cm 5,412,500
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 160×200 طبی فوم 28 cm 7,280,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 180×200 طبی فوم 28 cm 8,125,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک 80×180 نوجوان طبی فوم 28 cm 3,650,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 5,787,500
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 7,818,750
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 10,340,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,575,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,175,000
مدل تشک سایز نوع اسکلت ارتفاع قیمت حدودی (تومان)
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 90×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 6,655,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 120×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 9,075,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 160×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 11,625,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 180×200 طبی ارتوپدیک 28 cm 13,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس 80×180 نوجوان طبی ارتوپدیک 28 cm 5,822,500
محصول سایز قیمت   حدودی
محافظ تشک ضد آب 90×200 380,000
پارچه گرد بافت 700گرمی 120×200 420,000
لایی لمینتی جهت جلوگیری از نفوذ اب 160×200 480,000
دیواره توری و کش دار 180×200 520,000

سایر مقالات:

روش های نظامی خوابیدن – تکنیک خوابیدن در 10 ثانیه
تاثیر خواب بر سیستم ایمنی بدن – 3 مدل تشک برای خواب راحت
نکات خرید تشک و 10 نکته که باید بدانید- بهترین تشک های طبی و..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.