نکات آموزشی

روانشناسی خواب خانم ها و آقایان { 0 تا 100 نکات جذاب در مورد خواب }

روانشناسی خواب

تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره

15,650,000 تومان18,100,000 تومان
تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو نفره نکات مهم در انتخاب جنس تشک ارتوپدیک مدل ریباند گلدن پلاس دو

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره

5,050,000 تومان5,550,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره قیمت تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره چقدر است؟ اگر به دنبال

تشک رویال مدل اسلیپ نوجوان

قیمت اصلی 4,060,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,250,000 تومان است.
خرید انواع تشک از تشک رویال تشک رویال تشک طبی تشک فنری تشک منفصل( پاکتی) تشک متصل تشک یک نفره

تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان

قیمت اصلی 3,315,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,650,000 تومان است.
تشک رویال مدل مدیکال لایت نوجوان اگر قصد خرید تشکی مناسب افرادی با وزن متوسط را دارید، ما خرید تشک

همه چیز درباره روانشناسی خواب

در روانشناسی خواب مباحث مختلفی از جمله رؤیا یا خواب دیدن، بسیار مورد گفتگو قرار گرفته است. افراد بسیار زیاد مانند زیگموند فروید در این رابطه کتاب نوشته‌اند. روان‌شناسان بسیاری در رابطه با تفاوت میان خواب و رؤیا یا تأثیر بالش بر خواب، تحقیقات بسیار انجام داده‌اند.

آن‌ها با انجام پژوهش‌های بسیار به دنبال یافتن علت خواب دیدن زیاد از نظر روانشناسی هستند. طی این مقاله به بیان اطلاعاتی در رابطه با روانشناسی خواب و تأثیر تشک بر خواب، خواهیم پرداخت. در صورت علاقه به چنین موضوعات جذابی، تا انتها مطلب همراه ما باشید.

همه چیز درباره روانشناسی خواب

روانشناسی خواب

شماره تماس تولیدی تشک رویال

محصولات تشک رویال:

تشک رویال
تشک طبی
تشک فنری


تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره


تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره


مقایسه

تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره

4,385,000 تومان4,715,000 تومان
تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره قیمت تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره چقدر است؟ اگر به دنبال تشکی باکیفیت می‌گردید که در کنار کیفیت بالای متریال، قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای هم داشته باشد، خرید تشک سوپر کلاسیک رویال را به شما پیشنهاد می‌دهیم. با این تشک می‌توانید خوابی راحت را برای خود و همسرتان به ارمغان آورید. معرفی تشک رویال مدل سوپر کلاسیک دو نفره تشک سوپر کلاسیک برند رویال یکی از بهترین مدل‌های تشک فنری متصل است که با خاصیت طبی بودن تولید می‌شود و کاربرد زیادی برای زوج‌هایی دارد که به این ویژگی اهمیت می‌دهند.


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره


تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره

2,165,000 تومان3,070,000 تومان
طراحی تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره چگونه است؟ تشک رویال طبی فنری مدل کلاسیک یک‌ نفره یکی از انواع تشک‌های فنر بونل متصل است که با توجه به طراحی ویژه‌ای که دارد، کاملاً طبی است. ساختار فنرهای به کار رفته در تشک طبی فنری رویال مدل کلاسیک از نوع ساعت شنی و حلزون مانند است؛ به این صورت که تراکم فنرها در اطراف تشک بیشتر است. این طراحی به دلیل ارائه پشتیبانی مناسب از ستون فقرات استفاده می‌شود. در ساخت این تشک از مفتول تقویتی به شکل M استفاده می‌شود. این طراحی به انتشار مناسب فنرها در


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره
مقایسه

تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره

5,785,000 تومان6,050,000 تومان
ویژگی‌های ساختاری تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره درجه 1 در ساخت تشک رویال مدل اسلیپ دو نفره و یک نفره از فنر بونل متصل استفاده می‌شود. فنر بونل برای تولید انواع تشک‌های طبی و فنری کاربرد دارد و ساختار ساعت شنی آن از خصوصیات بارز این نوع فنر محسوب می‌شود. شبکه مخروطی حلزونی مانند این فنرهای بونل، راحتی فوق‌العاده‌ای را در هنگام خواب برای فرد فراهم می‌کند و آن را به یک تشک طبی با قیمت مناسب تبدیل کرده است. نوع فنرهای به کار رفته در این تشک، متصل است و در نگاه اول احتمال دارد که افراد را


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

تشک رویال مدل رز یک‌ نفره


تشک رویال مدل رز یک‌ نفره


مقایسه

تشک رویال مدل رز یک‌ نفره

2,020,000 تومان2,960,000 تومان
تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو نفره چه ویژگی‌هایی دارد؟ تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو نفره یکی از ده‌ها مدل از تشک‌های رویال اصل است که مانند سایر مدل‌های تشک برند رویال، کارت گارانتی معتبر دارد. این تشک فنری متصل از تعداد زیادی فنرهای فولادی محکم ساخته شده و برای تولید آن از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا استفاده می‌شود. به همین دلیل کیفیت مطلوبی را نسبت به قیمت مناسبی که دارد، ارائه می‌دهد. در وسط تشک رویال مدل رز یک‌ نفره و دو نفره، یک کپسول برای ورود و خروج هوا به درون تشک تعبیه


افزودن به علاقه مندی ها

انتخاب گزینه‌ها
مشاهده سریع

شماره تماس تولیدی تشک رویال

فرق رویا با واقعیت

رویا‌ها در دنیای امروز، کاملاً وابسته با ضمیر ناخودآگاه فرد بوده و دارای ماهیت‌های متفاوتی مانند ترسناک، جادویی یا هیجان‌انگیز است. البته به طور معمول این رویا‌ها، متغیر بوده و به نوعی خارج از کنترل شخص رؤیا بیننده هستند. رؤیا را می‌توان به نوعی باعث الهام یک فکر خلاقانه به فرد معرفی کرد.

اما در نظر بسیاری از پژوهشگران یا حتی مردم عادی جامعه، رویا را با نظر فروید معنا پیدا کرد. رویا در روانشناسی خواب فروید، آشکار‌سازی احساسات و تمایلات مخفی شده معرفی شده است.اما برخی دیگر روانشناسان معتقد هستند که رویا، در حل مسائل مختلف کمک‌کننده بوده یا در شکل‌گیری حافظه به شخص بیننده رویا، کمک خواهد کرد.

تعدادی از پژوهشگران، رویا را به دلیل فعال‌سازی تصادفی بخشی از مغز تعریف خواهند کرد.در رابطه با رویا، یک حقیقت مهم وجود دارد که رویا‌ها در زمان خواب رخ خواند داد. در نتیجه پژوهشگران نمی‌توانند در رابطه با رویا‌ها، با قطعیت صحبت کنند. البته این پژوهشگران و محققان، بر این عقیده پایبند هستند که خواب دیدن، به دلایل خاصی رخ خواهد داد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

از یاد بردن رویا‌ها، کاملاً طبیعی و عادی است. البته بسیاری از افراد بر طبق تحقیقات روانشناسی خواب پس از بیدار شدن، خواب‌های خود را فراموش خواهند کرد. شاید به همین دلیل است که برخی از محققان در تحقیقات خود، این نوع از خواب‌ها را «خواب سفید» معرفی کرده‌اند.

تحقیقات بسیاری از روانشناسان در رابطه با خواب سفید، بیانگر این مطلب است که تقریباً، یک سوم زمان خواب هر فردی به این نوع از خواب‌ها اختصاص پیدا خواهد کرد. در روانشناسی خواب سفید، مطرح شده است که مغز انسان‌ها در زمان خوابیدن، حافظه را کد‌گذاری نکرده و به همین علت، چیزی از این خواب‌ها در ذهن باقی نخواهد ماند.

پژوهشگران به مراجعان خود توصیه خواهند کرد که با استفاده از یک دفتر در کنار تخت، پس از بیدار شدن خواب شروع به یادداشت کردن جزئیات خواب‌های خود کنند. این‌گونه این افراد، می‌توانند خواب‌های در طول شب خود را به یاد بیاورند.

فرق رویا با واقعیت

روانشناسی خواب

خاستگاه رویا چیست؟

بر طبق آنچه در روانشناسی خواب مطرح شده است، رویا دارای سه منبع اصلی خواهد بود. این منابع، شامل لیست زیر هستند.

محرک‌های جسمی

مغر انسان در زمان خواب دیدن، کاملاً تحت تأثیر شرایط جسمانی و تغییرات آن است. پژوهشگران در تحقیقات خود بیان داشته‌اند که دیدن رویا‌های از لذت بردن از یک غذا یا تنفر داشتن به آن، می‌تواند نشان دهنده وجود مشکلاتی در سیستم گوارشی شخص باشد.

البته این عزیزان در تحقیقات خود، اشاره کرده‌اند که این مسئله زمانی می‌تواند واقعیت داشته باشد که بار‌ها یک خواب تکرار شود.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تحریک‌های عینی یا حسی بیرونی

هنگام خواب و دیدن رویا، شنیدن هر صدایی می‌تواند منجر به ایجاد یک تصویر متناسب با آن شود. به طور مثال افراد با شنیدن صدای رعد و برق، احتمالاً صحنه‌های از جنگ را در رویا‌های خود خواهند دید. البته در برخی از موارد این تحریک‌های حسی بیرونی، به قدری در خواب یا رویا دیدن یک فرد بروز خواهند کرد شخص، به بی‌خوابی دچار خواهد شد.

محرک‌های روانی

روانشناسان در روانشناسی خواب، به این نکته اشاره دارند که خواب یا رویا بسیاری از افراد، کاملاً وابسته به اتفاقات در طول روز آن‌ها است. به طور مثال شخصی که مشکلات مالی بسیار دارد، معمولاً در خواب‌ها یا رویا‌های شبانه با تصاویری از پیدا کردن گنج یا کیسه پر از پول مواجه خواهد شد.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

اهمیت تعبیر خواب یا رویا

بسیاری از روانشناسان در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده‌اند که افراد، باید به دنبال تعبیر‌های خواب یا رویا‌های خود بروند. آن‌ها برای این عقیده خود در روانشناسی خواب، چند نکته را بیان کرده‌اند. اصلی‌ترین نکات جهت تعبیر خواب یا رویا بر طبق علم روانشناسی، عبارت هستند از:

  • پس از ارزیابی‌های بسیار، روانشناسان و محققان به این نتیجه رسیده‌اند که خواب یا رویا، برای التیام تنش‌های روزانه است. آن‌ها در تحقیقات، بیان داشته‌اند که خواب‌ها و رویا، به دنبال رفع آسیب‌های روانی هستند.
  • در روانشناسی خواب و تعبیر رویا‌ها، به این نکته اشاره شده است که رویا‌ها، به فرد خواهند گفت که در حال حاضر به چه چیزی نیاز‌مند است.
  • در روانشناسی خواب و رویا، به این نکته اشاره شده است که خواب‌ها یا رویا‌ها، کاملاً به نیاز‌های جسمی در کنار روحی فرد آگاهی دارند.
  • بدون تردید افراد با درک درست از رویا‌ها یا تعبیر صحیح آن‌ها، می‌توانند بخش بزرگی از مشکلات کاری یا اجتماعی را برطرف کنند.
  • البته محققان در پژوهش‌های خواب و رویا، بیان دارند که در زمان مواجه شدن با رویا‌ها یا خواب‌ها وحشتناک، باید به سراغ متخصص مراجعه کرد. این عزیزان با توجه به تخصص خود، در تعبیر و رفع آن رویا‌ها یا خواب‌ها وحشتناک به فرد کمک خواهند کرد.

اهمیت تعبیر خواب یا رویا

روانشناسی خواب

راهکار‌هایی جهت دیدن خواب‌های خوب

در صورتی که افراد علاقه‌مند به دیدن خواب یا رویا هستند، می‌توانند از چند راهکار ساده ولی مؤثر برای تحقق بخشیدن به این امر بهره ببرند. اصلی‌ترین راهکار‌های افزایش خواب یا رویا بر اساس تحقیقات روانشناسی خواب محققان، شامل موارد زیر خواهند بود.

خوابیدن در ساعت مشخص

افراد برای خوابیدن خود در شب، حتماً یک ساعت مشخص را تعیین کنند. سپس با توجه به آن زمان وارد اتاق خواب و تختخواب شوند تا امکان تجربه خواب راحت و همچنین دیدن رویا‌های خوش را داشته باشند.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

تاریک کردن اتاق

اتاق خواب به اندازه کافی تاریک بوده و به مدت ۲ ساعت قبل از اینکه وارد تختخواب شوند، از نگاه کردن به صفحه گوشی همراه یا کامپیوتر خودداری کنند. زیرا نگاه کردن قبل از خواب به این صفحات، بر کیفیت خواب و دیدن رویا یا خواب تأثیرات منفی بر جای خواهد گذاشت.

راهکار‌هایی جهت دیدن خواب‌های خوب

روانشناسی خواب

تنظیم دمای اتاق خواب

دمای اتاق خواب و همچنین کل خانه را به گونه‌ای تنظیم شود که فرد احساس خنک بودن کند. دما بدن در طول شب کاهش پیدا خواهد کرد. در نتیجه این امر در کنار دمای مناسب اتاق، سیگنال‌های را به مغز مخابره خواهد کرد که زمان خوابیدن فرارسیده است.

البته این دمای مناسب، منجر خواهد شد که فرد خیلی زود به خواب برود. در نهایت امکان دیدن رویا یا خواب‌های خوش، برای او فراهم خواهد شد. زیرا گرم بودن بیش از اندازه اتاق خواب، بر کیفیت خواب تأثیر منفی خواهد گذاشت.

احساس اضطراب

در صورتی که فرد به دلیل وجود حس اضطراب یا استرس، نمی‌تواند بخوابد؛ تختخواب را ترک کند. زیرا ماندن در تختخواب در این شرایط، به مغز پیام‌های را ارسال خواهد که این مکان محل استراحت و خواب نیست. فرد در این موقعیت، بهتر است که از بستر خواب بلند شود.

سپس کمی در اتاق قدم بزند یا کتاب بخواند، این‌گونه از میزان استرس خود بکاهد. بعد از کاهش استرس و اضطراب خود، برای خواب وارد تختخواب شود. البته انجام مدیتیشن نیز، در کاهش استرس بسیار تأثیر‌گذار است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

فراهم کردن شرایط خواب

مطمئناً با مهیا کردن تشک، بالش و در حالت کلی سرویس خواب درست می‌توانند بر داشتن خواب آرام ‌امیدوار باشند. در صورتی که بالش یا تشک، مناسب نباشند؛ فرد امکان تجربه خواب راحت و در نتیجه دیدن رویا یا خواب را نخواهد داشت.

البته در تحقیقات محققان در روانشناسی خواب بر تأثیر بالش بر خواب یا تأثیر تخت خواب بر خواب راحت، تأکید بسیار شده است؛ بنابراین در زمان خرید لوازم خواب مانند بالش و تشک، باید کاملاً بر طبق راهنمای خرید آن‌ها اقدام کنند.

راهکار‌هایی جهت دیدن خواب‌های خوب

روانشناسی خواب

عدم مصرف غذا‌های چرب

بدون تردید شخص با مصرف غذا‌های چرب در شام، در طول شب کابوس‌های وحشتناک را تجربه خواهد کرد. تأثیر غذا‌های چرب و کابوس‌های وحشتناک در روانشناسی خواب محققان، به اثبات رسیده است.

محصولات تشک رویال:

تشک منفصل( پاکتی)
تشک متصل
تشک یک نفره
تشک دو نفره

کفی تخت چوبی

مهم‌ترین اشتباهی که ممکن است افراد برای دیدن رویا یا خواب‌های خوش انجام دهند، استفاده از قرص‌های خواب است. در پژو هش‌های محققان و همچنین روانشناسی خواب اشاره شده است که استفاده از قرص‌های خواب، بسیار مخرب یا مضر هستند؛ بنابراین استفاده از آن‌ها برای خوابیدن یا دیدن رویا، ممنوع است.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

نشانه‌های کابوس‌های شبانه

محققان در تحقیقات خود بیان داشته‌اند که کابوس‌های شبانه در کودکان و نوجوانان بیشتر از بزرگسالان و همچنین در خانم‌ها بیشتر از آقایان، شکل خواهد گرفت. البته این عزیزان برای این کابوس‌های شبانه و شناخت آن‌ها، نشانه‌های را بیان کرده‌اند که اصلی‌ترین این علائم، عبارت هستند از:

  • وجود اختلالات پزشکی و روانی در فرد، منجر به دیدن کابوس خواهد شد.
  • تکرار شدن یک خواب برای چندین بار متمادی که به گونه‌ای که فرد، تمام لحظات آن را به یاد دارد. این کابوس‌ها معمولاً خود را به گونه‌ای نشان خواهند داد که جان و امنیت شخص، در خطر است.
  • کابوس‌های شبانه ربطی به مصرف دارو یا اعتیاد به الکل و مواد مخدر ندارد.
  • فرد پس از دیدن کابوس‌های وحشتناک، سریع از خواب بیدار یا به عبارتی هوشیاری خواهد شد.

نشانه های کابوس شبانه

روانشناسی خواب

بهترین تشک برای دیدن خواب‌های خوب!

در صورتی که اهل خرید اینترنتی هستید، حتماً برای خرید انواع تشک رویال به فروشگاه اینترنتی یا سایت تشک رویال مراجعه کنید. در این مرکز امکان خرید انواع تشک دو نفره، انواع تشک یک نفره، انواع تشک پاکتی و انواع تشک طبی برای شما فراهم شما فراهم شده است.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید برای خرید تشک فنری، خرید تشک متصل و خرید تشک مسافرتی به این سایت مراجعه کرده و از انتخاب‌های خود، لذت ببرید. بدون شک با انتخاب بالش و تشک در این سایت، خواب‌های خوش در طول شب خواهید دید.

شماره تماس تولیدی تشک رویال

سخن پایانی

پژوهشگران بسیاری در طول سال‌ها، تحقیقات زیادی را بر روانشناسی خواب و تأثیر بالش بر خواب انجام داده‌اند. این عزیزان در تحقیقات خود متوجه شده‌اند که تأثیر جای خواب بر خواب دیدن به ویژه خواب‌های خوش، بسیار اثرگذار است.

بنابراین به افراد پیشنهاد کرده‌اند که اتاق خواب انتخابی آن‌ها، تاریک و با دمای مناسب باشد. همچنین در زمان انتخاب بالش و تشک یا در حالت کلی سرویس خواب، بسیار دقت کنند تا امکان تجربه خواب راحتی را با آن‌ها داشته باشند.

سخن پایانی

روانشناسی خواب

سایر مقالات:

ویژگی تشک بیمارستانی – 3 مدل تشک بیمارستانی درجه یک | تشک رویال
تولیدی تشک رویال در کرمانشاه { 0 تا 100 تولید } + شماره تماس
3 مورد از اثرات بی خوابی بر وزن- بی خوابی باعث چاقی یا لاغری میشود ؟

روانشناسی خواب

شماره تماس تولیدی تشک رویال

لیست قیمت:    
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاعقیمت
تشک رویال مدل ماسا 90×200فنری20 cm1,500,000
تشک رویال مدل ماسا120×200فنری20 cm1,850,000
تشک رویال مدل ماسا160×200فنری20 cm2,500,000
تشک رویال مدل ماسا180×200فنری20 cm2,900,000
تشک رویال مدل ماسا80×180 نوجوانفنری20 cm1,350,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آرامش90×200فنری21 cm1,800,000
تشک رویال مدل آرامش120×200فنری21 cm2,400,000
تشک رویال مدل آرامش160×200فنری21 cm3,150,000
تشک رویال مدل آرامش180×200فنری21 cm3,500,000
تشک رویال مدل آرامش80×180  نوجوانفنری21 cm1,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل آسایش-درجه 290×200فنری22 cm1,900,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2120×200فنری22 cm2,450,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2160×200فنری22 cm3,300,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 2180×200فنری22 cm3,800,000
تشک رویال مدل آسایش-درجه 280×180  نوجوانفنری22 cm1,750,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 190×200فنری23 cm2,150,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1120×200فنری23 cm2,850,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1160×200فنری23 cm3,800,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 1180×200فنری23 cm4,300,000
تشک رویال مدل نیلوفر-درجه 180×180  نوجوانفنری23 cm2,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل رز-درجه 290×200فنری26 cm2,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2120×200فنری26 cm3,300,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2160×200فنری26 cm4,100,000
تشک رویال مدل رز-درجه 2180×200فنری26 cm4,600,000
تشک رویال مدل رز-درجه 280×180  نوجوانفنری26 cm2,150,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 190×200طبی29 cm2,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1120×200طبی29 cm3,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1160×200طبی29 cm4,600,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 1180×200طبی29 cm5,150,000
تشک رویال مدل کلاسیک- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm2,400,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک90×200طبی30 cm2,800,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک120×200طبی30 cm3,750,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک160×200طبی30 cm5,050,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک180×200طبی30 cm5,550,000
تشک رویال مدل دوبل- سوپرکلاسیک80×180 نوجوانطبی30 cm2,600,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 190×200طبی27 cm3,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1120×200طبی27 cm5,050,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1160×200طبی27 cm6,550,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 1180×200طبی27 cm7,100,000
تشک رویال مدل اسلیپ- درجه 180×180 نوجوانطبی27 cm3,250,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل فلورا- درجه 190×200طبی28 cm4,450,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1120×200طبی28 cm6,300,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1160×200طبی28 cm8,250,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 1180×200طبی28 cm8,900,000
تشک رویال مدل فلورا- درجه 180×180 نوجوانطبی28 cm4,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 190×200طبی29 cm5,750,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1120×200طبی29 cm8,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1160×200طبی29 cm10,700,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 1180×200طبی29 cm11,500,000
تشک رویال مدل لوتوس- درجه 180×180 نوجوانطبی29 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 190×200طبی35 cm6,750,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1120×200طبی35 cm9,900,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1160×200طبی35 cm12,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 1180×200طبی35 cm13,500,000
تشک رویال مدل پددار لیدوما- درجه 180×180 نوجوانطبی35 cm6,200,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ90×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm7,350,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ120×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm10,150,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ160×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm13,100,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ180×200فنری منفصل (پاکتی)32 cm14,050,000
تشک رویال مدل منفصل پرستیژ80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)32 cm6,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک90×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm9,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک120×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm12,400,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک160×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm16,000,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک180×200فنری منفصل (پاکتی)36 cm18,050,000
تشک رویال مدل منفصل پد دار پرستیژ کلاسیک80×180 نوجوانفنری منفصل (پاکتی)36 cm8,000,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 190×200طبی فوم16 cm1,800,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1120×200طبی فوم16 cm2,400,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1160×200طبی فوم16 cm3,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 1180×200طبی فوم16 cm3,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 16cm مدیکال 180×180 نوجوانطبی فوم16 cm1,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 290×200طبی فوم18 cm2,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2120×200طبی فوم18 cm3,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2160×200طبی فوم18 cm4,250,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 2180×200طبی فوم18 cm4,600,000
تشک رویال مدل تمام فوم 18cm مدیکال 280×180 نوجوانطبی فوم18 cm2,100,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت90×200طبی فوم22 cm3,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت120×200طبی فوم22 cm4,000,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت160×200طبی فوم22 cm5,350,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت180×200طبی فوم22 cm6,050,000
تشک رویال مدل تمام فوم پفکی- مدیکال لایت80×180 نوجوانطبی فوم22 cm2,650,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا90×200طبی فوم22 cm4,150,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا120×200طبی فوم22 cm5,850,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا160×200طبی فوم22 cm7,450,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا180×200طبی فوم22 cm8,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم ریباند- مدیکال اولترا80×180 نوجوانطبی فوم22 cm3,700,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک90×200طبی فوم31 cm5,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک120×200طبی فوم31 cm7,750,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک160×200طبی فوم31 cm10,200,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک180×200طبی فوم31 cm11,300,000
تشک رویال مدل تمام فوم پددار- کلاسیک80×180 نوجوانطبی فوم31 cm5,300,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن90×200طبی ارتوپدیک22 cm7,750,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن120×200طبی ارتوپدیک22 cm10,200,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن160×200طبی ارتوپدیک22 cm13,850,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن180×200طبی ارتوپدیک22 cm15,300,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک22 cm6,900,000
     
مدل تشکسایزنوع اسکلتارتفاع 
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس90×200طبی ارتوپدیک26 cm9,150,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس120×200طبی ارتوپدیک26 cm12,000,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس160×200طبی ارتوپدیک26 cm15,650,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس180×200طبی ارتوپدیک26 cm18,100,000
تشک رویال مدل ارتوپدیک ریباند- گلدن پلاس80×180 نوجوانطبی ارتوپدیک26 cm8,000,000
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من